reklama

Překonej limity fotografie sponzorovaný článek

Překonej limity fotografie [sponzorovaný článek]
2019-05-06T11:58:24+02:00
• 6. 5. 2019

bsh

Rychlá doba přináší rychlé změny a v technologiích to platí dvojnásob. Mnozí z nás se ještě nedávno dívali na video, pouštěli si hudbu v magnetofonu a fotili na fotofilm. S digitalizací se přešlo na různé kompaktní fotoaparáty, které kvůli nejnovějším smartphonům nestačily ani zestárnout a nejednomu majiteli podobný přístroj doma zapadá prachem. Huawei v nedávné době představil svůj nejnovější smartphone P30 Pro, který nadobro nahradil kompaktní fotoaparáty a přepsal pravidla fotografie.

Kdo chtěl vyrazit na noční focení, zachytit ultra širokoúhlé záběry a přiblížit si detail objektu na několik set metrů, tomu už ani kompaktní fotoaparát nestačil. Kombinace těchto vlastností s vidinou kvalitní fotografie vyžaduje brašnu se zrcadlovkou, několika objektivy a ideálně i stativem. Nebo smartphone Huawei P30 Pro, který i renomovaný portál DxOMark zabývající se testování kvality fotografií ohodnotil jako ten nejlepší smartphone pro fotografování.

Noční fotografie

I když světlo zhasne, fotografie je stále jasná. To je naplněné přání snad všech fotografů, kteří se pohybují nočním městem a vyhledávají perfektní záběry. Více světelnosti i v téměř absolutní tmě zajistí 40Mpx kamera se SuperSpectrum snímačem. Tato průlomová technologie umožňuje zachytit dříve tmavé snímky a poprvé i video s úžasnou čistotou.

Blíže k milovaným objektům

Po uvedení P30 Pro se začalo hovořit o technickém zázraku. Řeč je o objektivu s neuvěřitelnými parametry. Na festivalech a živých událostech už nikdo nikdy nebude muset pocítit ostré lokty ostatních návštěvníků ve chvíli, kdy se bude snažit vytvořit tu nejlepší fotku z dostatečné blízkosti. S padesátinásobným digitálním zoomem má totiž majitel smartphonu v ruce malý dalekohled.

Ultra širokoúhlý záběr

Každému se snad někdy přihodilo, že chtěl vyfotit příliš vysokou budovu nebo pořádnou partu lidí a ani jedno se mu nevešlo do záběru. Končí to tak, že se vždy nějaká část nevkusně ořízne. Ano, problém lze vyřešit několika kroky zpátky, ale někdy prostě není kam couvat. 20Mpx ultra širokoúhlý objektiv umožňuje zachytit obraz od nejvyšších budov až po rozsáhlé výhledy. Už žádné couvání, ani useknutý záběr.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim