reklama

Cubot uvádí model Quest Lite

Cubot uvádí model Quest Lite
2019-05-14T13:40:48+01:00
• 14. 5. 2019

Společnost Cubot si po více než půl roční odmlce připravila Lite verzi modelu Quest, který byl oficiálně představen v říjnu loňského roku. Zařízení se stále nese v duchu odolného zařízení, ale pouze základní specifikace z něj dělají opravdu podprůměrného zástupce. Čínský výrobce rovnou zahájil prodej v celosvětovém měřítku, takže i zájemci z našeho koutu světa mají možnost jej získat za příjemnou cenovku.

Nenadchne, ale neurazí

Vpředu je k dispozici 5palcový displej s HD rozlišením a 8megapixelová kamerka. Vnitřní šasi vyplňuje čtyřjádrový procesor MT6761 od MediaTeku, grafický čip PowerVR GE8300 nebo operační paměť RAM o velikosti 3 GB. Uživatelská data pojme 32GB interní úložiště podporující až 128GB paměťové microSD karty. Celkovou výdrž zajišťuje baterie s kapacitou 3 000 mAh bez jakékoliv nadstandardní technologie.

Hlavní fotoaparát byl složen ze dvou senzorů (13 + 2 MPx) a doplňují jej dvě přisvětlovací LED diody. Samozřejmě také nechybí snímač otisků prstů. Softwarovou výbavu zaštiťuje operační systém Android v předinstalované verzi 9.0 Pie. Mezi ostatní prvky výbavy můžeme zařadit notifikační diodu umístěnou vpředu, funkci dual-SIM, Bluetooth 4.2 či USB typu C. Doporučená prodejní cena byla stanovena na 198,49 dolarů (tj. cca 4 549 Kč).

Zdroje: gizmochina.com, cubot.net

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim