reklama

Cubot uvádí model Quest Lite

Cubot uvádí model Quest Lite
2019-05-14T13:40:48+02:00
• 14. 5. 2019

Společnost Cubot si po více než půl roční odmlce připravila Lite verzi modelu Quest, který byl oficiálně představen v říjnu loňského roku. Zařízení se stále nese v duchu odolného zařízení, ale pouze základní specifikace z něj dělají opravdu podprůměrného zástupce. Čínský výrobce rovnou zahájil prodej v celosvětovém měřítku, takže i zájemci z našeho koutu světa mají možnost jej získat za příjemnou cenovku.

Nenadchne, ale neurazí

Vpředu je k dispozici 5palcový displej s HD rozlišením a 8megapixelová kamerka. Vnitřní šasi vyplňuje čtyřjádrový procesor MT6761 od MediaTeku, grafický čip PowerVR GE8300 nebo operační paměť RAM o velikosti 3 GB. Uživatelská data pojme 32GB interní úložiště podporující až 128GB paměťové microSD karty. Celkovou výdrž zajišťuje baterie s kapacitou 3 000 mAh bez jakékoliv nadstandardní technologie.

Hlavní fotoaparát byl složen ze dvou senzorů (13 + 2 MPx) a doplňují jej dvě přisvětlovací LED diody. Samozřejmě také nechybí snímač otisků prstů. Softwarovou výbavu zaštiťuje operační systém Android v předinstalované verzi 9.0 Pie. Mezi ostatní prvky výbavy můžeme zařadit notifikační diodu umístěnou vpředu, funkci dual-SIM, Bluetooth 4.2 či USB typu C. Doporučená prodejní cena byla stanovena na 198,49 dolarů (tj. cca 4 549 Kč).

Zdroje: gizmochina.com, cubot.net

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim