reklama

iOS 12.3 beta 6 pro veřejnost je venku, přináší nové kanály pro Apple TV

iOS 12.3 beta 6 pro veřejnost je venku, přináší nové kanály pro Apple TV
2019-05-14T15:00:02+02:00
• 14. 5. 2019
1

Společnost Apple si pro své uživatele připravila v pořadí již šestou beta verzi operačního systému iOS 12.3. Ta je k dispozici nejen registrovaným vývojářům, ale také veřejným testerům za účelem získání zpětné vazby. Není úplně pravidlem, že by Apple během jednoho dne zveřejnil beta verzi pro registrované vývojáře a také veřejné testery.

Zpravidla upřednostňuje nejprve registrované vývojáře, neboť ti za registraci platí poplatek. Nyní ale neřešme, proč se společnost Apple rozhodla zveřejnit beta verzi pro obě cílové skupiny. Pojďme se raději podívat na to, co přesně nového šesta beta verze operačního systému iOS 12.3 přináší.

iOS 12.3 beta 6 nabízí nové kanály

iOS 12.3 beta 6  přináší aktualizovanou aplikaci Apple TV. Ta je nyní vybavena zbrusu novým uživatelským rozhraním a designem. Aplikace navíc nabízí speciální algoritmus, který uživateli nabídne filmy či televizní pořady, a to na základě toho, jaké jsou jeho preference.

V aplikaci Apple TV se nachází také funkce „Watch Now“, pomocí které se můžete registrovat a přihlásit k odběru jednotlivých kanálů. K dispozici jsou ale také nové kanály, které můžete sledovat. Přibyl Starz, Showtime, HBO, Nickelodeon, Mubi, The History Channel Vault a Comedy Central Now. Chcete-li se přihlásit do veřejné beta verze, můžete tak učinit prostřednictvím odkazu ZDE.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

David Gänsler

14. 5. 2019, 15:05

Už je venku finální verze 12.3 pro všechny a vy vydáte článek o betě která už byla Aš jste trochu zaspal

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim