reklama

Apple Watch Series 4 se dočkaly ocenění „Displays of the Year“

Apple Watch Series 4 se dočkaly ocenění „Displays of the Year“
2019-05-10T16:38:19+01:00
• 11. 5. 2019

Americká společnost s logem nakousnutého jablka koncem loňského roku představila svůj vlajkový model pro trh s nositelnými zařízeními. Samozřejmě se jednalo o chytré hodinky pod názvem Apple Watch Series 4. A právě tento kousek se dočkal velkého ocenění. 

Apple Watch Series 4 získaly důležité ocenění

Společnost The Information for the Year Display (ve zkratce SID) letos udělila velmi cenné ocenění pod názvem Displays of the Year. Tohoto ocenění se dočkal Apple, respektive jeho produkt Apple Watch Series 4.  

Ocenění Displays of the Year se zakládá na „vysoce kvalitní inovativní práci, která se odehrává na výstavě displejů na nových úrovních“. Hodinky Apple Watch Series 4 se tohoto ocenění dočkaly hlavně z důvodu, že disponují OLED displejem, jenž je o 30 % větší než displej u předchozí generace. Displej byl zvětšen i bez nutnosti větší konstrukce zařízení. 

Kromě toho navíc využívá novou zobrazovací technologii zvanou LTPO pro zvýšení efektivity, což vede k delší životnosti baterie na jedno nabití. Ceny za rok 2019 pokrývají produkty, které byly k dispozici ke koupi v kalendářním roce 2018. Je nutno také podotknout, že žádná jiná zařízení s logem nakousnutého jablka se tohoto ocenění nedočkala. Mezi další oceněná zařízení patří například modulární displej MicroLED 8K od společnosti Samsung nebo Crystal LED od Sony. 

Zdroj: macrumors.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat