reklama

Apple Watch Series 4 se dočkaly ocenění „Displays of the Year“

Apple Watch Series 4 se dočkaly ocenění „Displays of the Year“
2019-05-10T16:38:19+02:00
• 11. 5. 2019

Americká společnost s logem nakousnutého jablka koncem loňského roku představila svůj vlajkový model pro trh s nositelnými zařízeními. Samozřejmě se jednalo o chytré hodinky pod názvem Apple Watch Series 4. A právě tento kousek se dočkal velkého ocenění. 

Apple Watch Series 4 získaly důležité ocenění

Společnost The Information for the Year Display (ve zkratce SID) letos udělila velmi cenné ocenění pod názvem Displays of the Year. Tohoto ocenění se dočkal Apple, respektive jeho produkt Apple Watch Series 4.  

Ocenění Displays of the Year se zakládá na „vysoce kvalitní inovativní práci, která se odehrává na výstavě displejů na nových úrovních“. Hodinky Apple Watch Series 4 se tohoto ocenění dočkaly hlavně z důvodu, že disponují OLED displejem, jenž je o 30 % větší než displej u předchozí generace. Displej byl zvětšen i bez nutnosti větší konstrukce zařízení. 

Kromě toho navíc využívá novou zobrazovací technologii zvanou LTPO pro zvýšení efektivity, což vede k delší životnosti baterie na jedno nabití. Ceny za rok 2019 pokrývají produkty, které byly k dispozici ke koupi v kalendářním roce 2018. Je nutno také podotknout, že žádná jiná zařízení s logem nakousnutého jablka se tohoto ocenění nedočkala. Mezi další oceněná zařízení patří například modulární displej MicroLED 8K od společnosti Samsung nebo Crystal LED od Sony. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim