reklama

Holicí strojek od Xiaomi So White nyní v akci sponzorovaný článek

Holicí strojek od Xiaomi So White nyní v akci [sponzorovaný článek]
2019-05-11T09:00:28+02:00
• 11. 5. 2019
1

Xiaomi si ve svém portfoliu může odškrtnout další splněnou kategorii produktů, které vyrábí a posílá do světa. Nově se do jejího spektra výrobků přidal i holící strojek s názvem Xiaomi So White. Ten si nyní můžete pořídit již za 23 amerických dolarů, v přepočtu lehce přes 500 Kč. Holicí strojek oplývá několika zajímavými vlastnostmi a přesvědčí vás tak, abyste jím nahradili své stávající holící náčiní.

Tři břitvy a nabíjení přes USB u nového Xiaomi So White

Holící strojek od Xiaomi za 500 Kč z obchodu TomTop nabízí svému majiteli tři hlavice, které dokonale oholí vousy z obličeje bezbolestně. Samotný strojek So White je voděodolný a má certifikaci IPX7, můžete ho tedy v klidu oplachovat a nic elektronice uvnitř nestane. Na jedno nabití vydrží hodinu holení a nabíjí se pomocí USB devadesát minut.

Xiaomi So White

Xiaomi So White nabídne i malinký displej na spodní části, kde se zobrazuje případné výstražné znamení či informace o potřebě strojek umýt. Strojek má tři holící břitvy a ze zadní části je jedna rovná na sestřihnutí. Holení je možné jak na sucho tak na mokro. Holící strojek So White nyní pořídíte na akci v obchodě TomTop se slevou 200 Kč, nyní zbývá necelých 200 kusů. Pospěšte si tedy, než budou všechny strojky od Xiaomi za tuto cenu vyprodány.

Xiaomi So White

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Petr Hošek

11. 5. 2019, 14:09
Android aplikace

No u tomtopu si pospeste, jestli chcete vyhodit peniz, objednal jsem z Ali a je super a 20 dolarĹŻ….

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim