reklama

TOP 3 chytré náramky do 300 Kč! sponzorovaný článek

TOP 3 chytré náramky do 300 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-04-18T16:00:26+01:00
• 18. 4. 2019
3

Gocomma C1PLUS: chytrý náramek o krok napřed

Vpředu je k dispozici 0,96palcový IPS displej ukrytý v těle vyrobeném z polykarbonátu. Barevný displej chrání zakřivené sklo díky 2.5D technologii a také získalo zvýšenou odolnost vůči poškození. Dále vodotěsnost, která je garantována hodnotou IP67. Nechybí ani akcelerometr či snímač tepové frekvence pro sledování srdeční činnosti během sportování.

Výraznou proměnou prošla baterie, která zvýšila výdrž až o 8 dnů, takže z původních 12 dnů se dostanete na rovných 23 dnů bez nutnosti nabíjení. Mezi ostatní funkce můžeme zařadit zobrazení aktuální předpověď počasí, příchozího hovoru/SMS/e-mailu, budík, stopky nebo časovač.

Originální Gocomma C1PLUS na českých e-shopech prozatím neseženete. U internetového obchodu Gearbest bude po dobu prvního týdne jen za 331 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost kupónu je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

M3C náramek za 159 Kč!

M3C přichází rovnou ve třech barevných provedeních: černá, modrá a červená. Oproti předchozí verzi se M3C příliš neliší. Taktéž nabízí TFT displej, ten je však větší a má 0,96 palců, oproti předchozí verzi s 0,42 palci. Na náramku bude nyní možné přijímat notifikace z aplikací a z hovorů. Baterie s kapacitou 60 mAh by měla vydržet 15 dní. Samozřejmostí je měřič tepu, a sportovní funkce pro měření vaší fyzické aktivity a spánku.

Zařízení je opět voděodolné a oproti předchozí verzi nabízí vyšší ochranu před vodou. U M3C je přítomna certifikace IP67. Jedná se o velmi kvalitní a levný chytrý fitness náramek, který potěší i náročného uživatele.

Originální M3C na českých e-shopech prozatím neseženete. U internetového obchodu Gearbest bude po dobu prvního týdne jen za 159 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost kupónu je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Chytrý náramek ID115 Plus jen za 190 Kč!

I zde platí, že ID115 Plus přichází v pěti barevných variantách: černé, modré, červené, fialové a tmavě modré. V tomto případě je k dispozici vysoce kvalitní OLED displej s úhlopříčkou 0,96 palců. Náramek taktéž umožňuje přijímat notifikace z aplikací a hovorů. Kromě toho výrobce implementoval malou kapacitu baterie, která činí 55 mAh. Na druhou stranu vydrží při maximálním využití 7 dní. Měřič tepu, a sportovní funkce pro měření vaší fyzické aktivity a spánku je pak samozřejmostí.

Zařízení je opět voděodolné a oproti předchozí verzi nabízí vyšší ochranu před vodou. U ID115 Plus je přítomna certifikace IP67. Jedná se o velmi kvalitní a levný chytrý fitness náramek, jenž je oblíbený po celém světě.

Originální ID115 Plus na českých e-shopech prozatím neseženete. U internetového obchodu Gearbest bude po dobu prvního týdne jen za 190 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost kupónu je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Aleš O M G M E N

21. 4. 2019, 15:53

náramky do 300Kč, hned první je za 331Kč
331Kč<300Kč !

Kocur Kocur

19. 4. 2019, 11:45

No ten M3C jsem si jen tak pro srandu objednal, ty udaje ktere vyrobce udava nejsou pravda, když se naramek nepoužívá a jen leží na poličce tak vydrží max 4 dny, krokoměr počita spravně kroky jen kdzž je naramek v kapse u kalhot, když je na ruce počita kroky při jakem koliv pohybu rukou i když sedíte, spíte. Prostě co by jste chtěli za ty penize jen max na hraní pro 3leté dítě.

12+8=23 ????????????

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim