reklama

Skvělý vysavač Xiaomi Cleanfly FVQ o výkonu 5 000 Pa nyní za 682 Kč! sponzorovaný článek

Skvělý vysavač Xiaomi Cleanfly FVQ o výkonu 5 000 Pa nyní za 682 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-04-08T10:31:53+01:00
• 6. 4. 2019

Velmi rozrostlou společnost Xiaomi je možno znát hlavně díky skvělým mobilním telefonům, které většinou v dané cenové kategorii nemají konkurenci. A poněvadž je společnost velmi rozrostlá, tak nenabízí již pouze mobilní zařízení, tablety apod., ale vydala se dalšími směry. 

Od Xiaomi je možno zakoupit sluchátka, dokonce chytrá světla a elektrické koloběžky. Dnes se však podíváme na skvělého pomocníka, který je opravdu užitečný a neměl by chybět v žádné moderní domácnosti.

Xiaomi Cleanfly FVQ aneb kouzelník pro váš automobil

Zahraniční server Gearvita nabízí hned několik nejlepších chytrých vysavačů od Xiaomi, a to za nejnižší cenu. My vám doporučujeme zlatou střední cestu, za kterou zaplatíte nejen nízký peníz, ale také dostanete nadprůměrnou kvalitu.

Ruční vysavač od společnosti Xiaomi nabízí hned několik funkcí. Jednou z nich je například schopnost vysávat domácnost či váš automobil. Můžete si tedy být jisti, že váš domov, nebo alespoň podlaha ve vašem domově, tak bude dokonale čistá. Se svým vysokým sacím výkonem až 5000 Pa je také schopný uklidit veškerý prach a jiné nečistoty, které se na podlaze nacházejí.

Originální Xiaomi Cleanfly FVQ na českých e-shopech prozatím neseženete. U internetového obchodu Gearvita je po dobu prvního týdne jen za 1 142 Kč. Že to stále není dost dobré? Pokud zadáte náš kupón CarCleanEU, zaplatíte jen 682 Kč! Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat