První hra pro Apple Arcade detailně představena

První hra pro Apple Arcade detailně představena
2019-04-27T20:55:45+02:00
• 28. 4. 2019

Americká společnost s logem nakousnutého jablka koncem měsíce března představila svou zbrusu novou službu pod názvem Apple Arcade. Ta si od této novinky slibuje nejen přísun pořádného balíku peněz, ale také vývoj zajímavějších a kvalitnějších aplikací. 

Apple představil služby Card, News+, Arcade

Apple Arcade nabídne více žánrů

Služba sice byla představena v březnu, ovšem na trh se dostane až na podzim letošního roku. Ihned bude k dispozici více než 100 her, jenž si bude moci každý uživatel vyzkoušet. Bude to mít ale malý háček. Přístup k aplikacím dostane pouze v případě, že zaplatí určitý měsíční poplatek. Může se to zdát trochu troufale, na druhou stranu to přinese mnoho výhod.

Tak například si uživatel hry užije na veškerých produktech, přesněji na iPhonu, iPadu, iPodu a Macu či Apple TV. Vybrat si bude moci hned z několika žánrů, tudíž si svou oblíbenou hru vybere skutečně každý. Nyní se ale na internetu objevila zmínka o aplikaci Sayonara Wild Hearts, která bude součástí měsíčního předplatného. 

Mělo by se jednat o poměrně zajímavou hru, neboť hlavní rolí celého příběhu bude soundtrack, který lze slyšet v traileru. Celkově bude možné ve hře jezdit na motocyklech či dokonce také na skateboardech. To ale není vše. Tvůrci uvádí, že uživatel bude moci střílet laserem a mnoho dalšího. Dostaneme se také do vzdálené budoucnosti, velmi temných lesů a elektrických pouští. 

Apple investuje 500 mil. dolarů do Apple Arcade

Zdroj: simogo.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat