reklama

OneDrive pro iOS přináší podporu pro Siri Shortcuts a další

OneDrive pro iOS přináší podporu pro Siri Shortcuts a další
2019-04-06T10:25:09+01:00
• 6. 4. 2019

OneDrive je poměrně populární služba umožňující uživatelům nahrávat své dokumenty na cloudové úložiště. Díky tomu k nim uživatel může přistupovat ze všech svých zařízení připojených k internetu, jako je například tablet či smartphone. Kromě toho mohou být veškeré uložené soubory zpřístupněny přátelům či dalším osobám. 

Oblíbenosti mezi širokou veřejností si je americká společnost Microsoft samozřejmě vědoma. Dokonce svou službu nabízí i na iOS platformě. A právě tu se nyní snaží podporovat. Důkazem toho je zveřejněná aktualizace aplikace, která přináší nové funkce a další změny.

OneDrive zlepšuje uživatelský komfort

Microsoft se jednoznačně snaží zlepšit uživatelský komfort v rámci OneDrive. Proto se společnost rozhodla nabídnout novou podporu Siri Shortcuts. Díky tomu můžete používat svůj hlas pro vykonávání různých úkolů, což může být velmi užitečné. 

Například můžete vyslovit „Hey Siri, scan a business card“, přičemž aplikace udělá vše za vás. V případě potřeby samozřejmě můžete skenovat dokumenty nejen tištěné, ale také psané na tabuli a podobně. Podpora Siri Shortcuts však není jedinou novinkou. 

Microsoft zapracoval také na různých chybách, přičemž zlepšit i VoceOver. K dispozici jsou pak změny týkajících se kategorií – například kategorie Sites se nyní jmenuje Libraries. 

logo-app Microsoft OneDrive Developer Zdarma iOS

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim