reklama

Nejluxusnější hodinky Xiaomi Twentyseventeen nyní v akci za 838 Kč! sponzorovaný článek

Nejluxusnější hodinky Xiaomi Twentyseventeen nyní v akci za 838 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-04-25T06:02:46+02:00
• 25. 4. 2019

Xiaomi nedávno spustilo crowdfundingovou kampaň, ve které se snažilo vybrat dostatečné množství peněz a sehnat dost zájemců pro nové hodinky s názvem Xiaomi Twentyseventeen. Ty pro Xiaomi vyrobila firma Shenzen Micro Confidential Inteligent Co. A právě tyto hodinky jsou již v prodeji a my máme slevový kupón!

Xiaomi Twentyseventeen za akční cenu!

Xiaomi na podzim představilo hodinky s názvem Ciga, které jsou mechanické a nemají typický ciferník, ale je viditelná konstrukce samotného strojku. O pár měsíců později spustilo Xiaomi výrobu hodinek, které již mají standardní ciferník. Opět však nepatří do kategorie chytrých hodinek. Jmenují se Xiaomi Twentyseventeen, jde tedy o rozepsanou variantu čísla 2017.

Hlavními barevnými variantami je černá a stříbrná, přičemž obě jsou dodávány s kovovým páskem. Samotná tloušťka hodinek je pouhých 5,5 mm. Pro zvýšenou odolnost mají na sobě safírové sklo. Jsou dělány z japonské oceli a jsou také odolné proti poškrábání. Mimo jiné nabízí odolnost proti vodě do tlaku 3 atmosfér, avšak nedoporučuje s nimi plavat. Věříme, že tyto prvky odolnosti bude Xiaomi aplikovat i na svoje chytré hodinky a náramky.

Jestliže máte o hodinky zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Gearvita. Ten Xiaomi Twentyseventeen nabízí za 1 131 Kč. Pokud však zadáte náš slevový kupón 27Quartz, zaplatíte pouhých 838 Kč. Hodinky si můžete zakoupit ZDE.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat