reklama

iPhone 2020 nabídne větší displej, iPhone 2019 pak větší baterii a další

iPhone 2020 nabídne větší displej, iPhone 2019 pak větší baterii a další
2019-04-04T16:10:54+01:00
• 4. 4. 2019
3

Podle zahraničního serveru DigiTimes společnost Apple nedávno předala jednomu z dodavatelských řetězců podklady k tomu, aby v roce 2020 byly uvedeny tři nové iPhony s OLED displeji. 

Aktuální vlajkový model XS a XS Max disponuje OLED displejem, ovšem levnější varianta v podobě XR nabízí pouze LCD panel s nižším rozlišením, čímž Apple „dokázal“ snížit prodejní cenu. 

A právě s tímto modelem by Apple rád počítal i do budoucna. Proto jej v roce 2020 vybaví technologicky vybavenějším a kvalitnějším OLED panelem. V prodeji by tak měly být hned tři modely s těmito úhlopříčkami – 5,42 palců; 6,06 palců; 6,67 palců.

O této skutečnosti jsme ale informovali již dříve. Zajímavé jsou spíše změny u velikosti displejů. Současné modely nabízejí tyto úhlopříčky – 5,8 palců (iPhone XS); 6,46 palců (iPhone XS Max); 6,1 palců (iPhone XR). 

Nové velikosti by tak mohly přinést odlišný design, tedy alespoň co se týká displeje. Je dost pravděpodobné, že se Apple pokusí zmenšit výřez v displeji, popřípadě nějakým způsobem ještě zapracuje na rámečkách. Tyto modely nás čekají ale až za rok a kousek, pojďme se tedy společně podívat na bližší termín.

Letošní iPhone nabídne až o 25 % větší baterii

Podle dlouholetého analytika Minga Chi-Kua bychom se již letos měli dočkat iPhonu s podporou reverzního bezdrátového nabíjení. Díky tomu by pak byl telefon s logem nakousnutého jablka kompatibilní například se sluchátky AirPods 2. 

Takzvané rezervní bezdrátové nabíjení funguje jako v případě Galaxy S10, které je schopno dobíjet druhé zařízení. Kromě toho by letošní vlajkové modely v podání Applu měly nabízet až o 25 % větší kapacitu baterie. 

Zdroje: neowin.net, neowin.net

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Peter Pokštefl

5. 4. 2019, 8:29
Android aplikace

Opravdu velká inovace…. ????????????

Richard Fabián

5. 4. 2019, 15:02
Android aplikace

každý apple fanda je slepý a k 5omu ještě……….. stačí se podívat na youtube kanál Louise Rossmann, jak apple oje*ává zákazníky a je hezké vidět jak jejich komunitní fórum probíhá velký censor aby náhradou někdo neporadil něco co se apllu nehodí

Martin Jeřábek

4. 4. 2019, 18:14

A taky hnusný design na zadní straně, kde bude obří vystupující trojice foťáku 😂😂 a samozřejmě očekávejte nárůst ceny o 1 500kc.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim