reklama

Atlas Multi-Trainer 3 jsou chytré fitness hodinky detekující 1000 cvičení

Atlas Multi-Trainer 3 jsou chytré fitness hodinky detekující 1000 cvičení
2019-04-04T17:39:59+01:00
• 4. 4. 2019

Společnost Atlas se opět vrací do světa chytrých fitness hodinek. Důkazem toho je nejnovější model Multi-Trainer 3, jenž je schopen automaticky sledovat více než tisíc různých typů cvičení. 

Atlas Multi-Trainer 3 automaticky vyhodnotí daný cvik

Jsou tomu již dva roky, kdy společnost Atlas vydala své první fitness hodinky. Cílem nového Multi-Trainer 3 je sledování různého cvičení. Velkou výhodou pro uživatele je, že nemusí nic nastavovat, tedy alespoň po softwarové stránce. Hodinky vždy dokážou automaticky vyhodnotit, o jaký proces cvičení se jedná. 

Kromě toho výrobce implementoval funkce pro monitorování srdeční frekvenci. Veškerá data pak poputují do mobilní aplikace. Skvělou informací je, že hodinky využívají strojové učení, díky kterému bude monitorování pohybu/cvičení dnem ode dne přesnější. 

Atlas bohužel neuvedl přesné typy cvičení, které budou nové fitness hodinky schopny automaticky detekovat. Ovšem díky snímku aplikace víme, že k dispozici budou cviky jako Dumbbell Row, Dumbbell Pull-Over, Dumbbell Deadlift a Side Blank Rear-Delt Raise. 

Samotné hodinky jsou velmi lehké, váží příjemných 31 gramů. V rámci cvičení, ale také i během denního nošení byste o nich neměli nijak výrazně vědět. Zařízení je vybaveno i barevným displejem, přičemž k dispozici jsou i další důležité funkce – ty však nebyly více specifikovány. 

Pokud jde o datum vydání, budete si muset nějakou chvíli počkat. Dle dostupných informací si na novinku budeme muset počkat zhruba měsíc až dva. Cena taktéž nebyla dosud blíže specifikována.

Zdroj: techradar.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim