reklama

Hodinky Huawei Watch GT přichází ve verzi Elegant Edition

Hodinky Huawei Watch GT přichází ve verzi Elegant Edition
2019-04-30T07:54:03+01:00
• 30. 4. 2019

Minulý rok jsme se dočkali představení smartphonu Mate 20 Pro (recenze), přičemž jsme se také dočkali uvedení chytrých hodinek Huawei Watch GT, které nenabízí běžný operační systém. Výrobce přišel s vlastním řešením, což mu umožnilo se soustředit na výdrž na jedno nabití.

Huawei Watch GT Elegant Edition

Poměrně nedávno byly představeny verze Watch GT Active a Elegant, ale ve směs všechny modely se dají považovat za sportovní. Firmě v nabídce nových modelů chyběla luxusnější verze, nebo spíše varianta, která by se hodila více do společnosti. Nyní se ale objevuje na čínském trhu verze Huawei Watch GT Elegant Edition, která právě cílí na elegantnější provedení.

Hodinky jsou ve velikosti 42mm a nabízí displej s úhlopříčkou 1,2 palců, což je výrazné snížení oproti původním modelům. Rozlišení displeje ale zůstává stejné, tedy 390 x 390 pixelů a je využíván AMOLED panel. Výrobce uvádí, že na jedno nabití vydrží hodinky 1 týden běžného používání. Je tedy jasné, že došlo na snížení kapacity baterie.

Hodinky také disponují optickým senzorem srdečního tepu TruSeen 3.0, který ve spojení s AI algoritmy dokáže sledovat srdeční tep v reálném čase s poměrně dobrou přesností, aspoň podle společnosti Huawei. Co se týče ceny, tak v Číně hodinky Huawei Watch GT Elegant Edition přijdou na 1 288 juanů, tedy v přepočtu přibližně 4 400 Kč. Pokud se dostanou na český trh, mohla by se cena pohybovat okolo 5 700 Kč.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim