reklama

Google Mapy získávají lepší filtry i design pro fotografickou sekci

Google Mapy získávají lepší filtry i design pro fotografickou sekci
2019-04-02T08:57:39+02:00
• 2. 4. 2019

Poslední novinkou ve službě Google Mapy, nebo respektive v aplikacích jako takových, je hra had, která byla uvedena v rámci 1. dubna a bude dostupná pouze jeden týden. Pokud bychom měli ale vybrat nejzajímavější novou funkci tohoto roku, tak je to prozatím funkce rozšířené reality. Google do této mapové služby zavádí novinky postupně, což jde vidět například u webové verze. Nyní jsme se u aplikace pro Android dočkali grafické proměny jedné sekce.

Fotky a videa v Google Mapách

Většina míst nebo firem má na své kartě několik sekcí. Podstatná změna se odehrála u fotografií a videí, což nejvíce asi ocení návštěvníci restaurací. Asi tou nejviditelnější proměnou prošly filtry, které nejsou jen textové. Nabízí úvodní fotku, díky čemuž se může zrychlit orientace, čemuž napomůže také větší velikost.

Původní verze vs. nová

Jak si můžete všimnout, kromě změny designu jsme se dočkali také nového tlačítka, skrze které můžete vložit vlastní příspěvky. Mimo jiné přibyla i sekce posledních příspěvků, takže se můžete podívat, jaká je aktuální situace a co konkrétně uživatelé vyfotili.

Tyto změny byly zatím pozorovány u bety aplikace Google Mapy pro Android, konkrétně se jednalo o verzi 10.13.0. Kdy se novinky dostanou do stabilní varianty, zatím nevíme. Je docela možné, že již nyní několik z vás má nový design. Pokud se chcete stát beta testery, stačí navštívit tuto speciální stránku a přihlásit se.

logo-app Mapy Google Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat