reklama

Do Google Map zamířil had, ale jen na omezenou dobu

Do Google Map zamířil had, ale jen na omezenou dobu
2019-03-31T18:44:23+02:00
• 31. 3. 2019
2

Jako každý rok, i letos si Google připravil nějakou „blbůstku“ v rámci svých služeb. První takovou je menší hra v aplikaci Google Mapy pro systémy Android a iOS. Spíše se jedná o zpestření a celkem pochopitelné, proč ji oznamuje v předstihu. Zítra by tomu asi nikdo jen tak nevěřil a navíc musí v aplikacích hru jako takovou aktivovat pro všechny uživatele.

Sssnakes Google Mapy

Pokud si ještě pamatuje na původní hru Had v mobilních telefonech Nokia, dnešní aktualizace vás asi potěší. Google totiž implementoval do aplikace Google Mapy pro Android a iOS právě reinkarnaci hry Had. Hra jako taková není dostupná pro všechny destinace, na výběr jsou města jako Káhira, Londýn, San Francisco, São Paulo, Sydney, Tokio případně celý svět.

Ke spuštění hry stačí otevřít menu na levé straně a kliknout na nové tlačítko Hrát Hada. Grafika odpovídá tehdejší době, jen je barevná. Vaším úkolem je posbírat co nejvíce pasažérů pomocí dopravních prostředků z veřejné dopravy. Taktéž se dají sbírat i jiné prvky.

Had bude dostupný přibližně týden a kromě toho je k dispozici hra jako taková i ve webovém prohlížeči na adrese snake.googlemaps.com. Tato stránka by měla vydržet déle než hra v aplikaci. Pochlubte se v komentářích, jakého bodového hodnocení jste dosáhli.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Honza Kazimour

1. 4. 2019, 22:55
Android aplikace

117????

Bohumil Ryšánek

VIP 31. 3. 2019, 19:35
Android aplikace

Já v apce zatím možnost hraní nemám.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim