reklama

Webové Google Mapy pomalinku získávají nový design

Webové Google Mapy pomalinku získávají nový design
2019-03-24T16:59:40+02:00
• 24. 3. 2019
1

Největší novinkou v poslední době u služby Google Mapy je navigování pomocí rozšířené reality, přičemž jsme se také dočkali nějakých novinek a změn v designu. Google usilovně pracuje na nasazování nového Material Designu 2.0, což z pravidla vede k zpřístupnění tmavého režimu. Nyní se ukazuje, že se změny ve vzhledu dotknou i webové verze této služby.

Google Mapy v novém

V rámci Material Designu se vždy dočkáme ztráty dominantní barvy a nasazení bílé. To se více méně potvrzuje i u novinek v rámci webových Google Map. Když nyní kliknete na konkrétní objekt, tak karta byla laděná do modra, nyní bude i tato karta zcela bílá.

Kromě toho si jde všimnout, že tlačítko pro navigování se přesunulo k ostatním pod výpis základních informací o daném místě. Došlo i na změnu ikon. I box na vyhledávání je mírně odlišný, více zakulacený. Modrá barva zůstává jen pro zvýraznění, jak je vidět na přiložených obrázcích.

Většina designu ale zůstává stejná. Ostatně u Google Map a několika dalších služeb Google nedělá razantní kroky ve změnách, nasazuje je postupně. Dá se tedy očekávat, že další novinky přibudou časem. Otázka je, jestli se plánuje i tmavý režim u této služby.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Tadeáš Pospíšil (Britanian man)

24. 3. 2019, 19:42
Android aplikace

A barva #000000 by nebyla?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim