reklama

5 důvodů, proč si koupit iPhone sponzorovaný článek

5 důvodů, proč si koupit iPhone [sponzorovaný článek]
2019-04-08T10:32:39+01:00
• 7. 4. 2019
8

Mobilní svět takřka neustále řeší jednu zásadní otázku – Android, nebo iOS? Ačkoli my tuto základní tezi pravděpodobně nerozluštíme, můžeme vám dát 5 přesvědčivých argumentů, proč jít právě do jablečného systému. Skýtá totiž spoustu výhod, o kterých se zelenému robotovi může jenom zdát. Proč tedy zvolit operační systém iOS?

Je spolehlivý

I když je to k nevíře, tak spolehlivost je hlavní devizou iOS. Je to zkrátka systém, na který se můžete spolehnout, ať se děje, co se děje. Spouštění aplikací je bleskurychlé i na starších zařízeních, na kterých nepoznáte, že jsou na trhu nějaký ten pátek.

Je aktuální

Netrpělivé vyhlížení aktualizace, která nikdy nepřijde, to je doména Androidu. S iOS se vám tato situace nikdy nestane, neboť veškeré aktualizace jsou dostupné zpravidla v den vydání či s mírným zpožděním. Rozhodně nečekáte rok, než dostanete novou aktualizaci.

Je bezpečný

Co máte na svém iPhonu, zůstane na vašem iPhonu. Parafráze na známý slogan města Las Vegas zveřejnil samotný Apple a nelze než přiznat, že má pravdu. Systém iOS platí za jeden z nejbezpečnějších na světě, proto můžete být v klidu ー k vašim datům se nikdo kromě vás nedostane.

Je intuitivní

Největší výhodou systému iOS je jeho intuitivnost. Není žádné jiné zařízení, které umíte ovládat prakticky ihned poté, co jej chytíte do ruky. Nezáleží přitom na tom, jestli jste technikou nepolíbení či mobilní guru, dítě nebo senior ー iOS ovládnete snadno a rychle.

Je levný

Apple je přece synonymem pro luxus, jak tedy může být levný? Jednoduše stačí koupit iPhone z druhé ruky. Není třeba mít strach ー na e-shopu www.levneiphony.cz prodávají pouze to nejlepší zboží, které bylo pečlivě otestováno a zkontrolováno proškolenými techniky, takže nehrozí, že dostanete nefunkční cihlu. Právě naopak. Budete mít skvělý a funkční iPhone za sympaticky nízkou cenu.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Jaroslav Hronek

9. 4. 2019, 10:18

Na co bych si kupoval starší zastaralý IPhone s rámy, jako ruská televize, za který dám např 15000 a za ty prachy můžu mít Nový Honor 20 nebo kolik bude mít číslo a to bude trochu jiná liga, za stejný peníze.

Jan Bartl

8. 4. 2019, 11:16

David D’Branx: ad k te bezpecnosti, z architektury IOS a jejich app bezicich v sandboxu je o mnoho bezpecnejsi nez android.

Richard Fabián

8. 4. 2019, 9:14

Nezlobte se, ale tohle je článek, který nemůžete myslet aváže ani za peníze.

Je spolehlivý – jasně, všichni si pamatujeme iPhone6, kazí se naprosto stejně jako jiné telefony za takovou cenu.
Je aktuální – stejně jako jiné tel v této cenové kategorii si můžu koupit jiný telefon, který bude výrobce udržovat aktuální a hlavně bez chyb.
Je bezpečný – stejně jako každý jiný moderní smartphone, který má zapnuté šifrování.
Je intuitivní – tohle zase není úplně pravda, je značně omezený, proto má uživatel pocit, že je intuitivní, co si vlastně na iPhonu může uživatel změnit? Rozložení ikonek a pozadí obrazovky?
Je levný – ……. jasně, z kterého ústavu autor utekl?

David D'Branx

8. 4. 2019, 7:50

1) spolehlivý – asi jako kterýkoliv jiný Android telefon v dané cenové hladině.
2) aktuální – to je pravda, ale aktuální nerovná se bez chyb. Oproti androidům je to ale zásadní plus.
3) bezpečný – Dlouho zažitý předsudek, dnes už podle mě neplatí. Android je úplně stejně bezpečný, ale kvůli ne tak přísným kontrolám Googlu na Play storu je spíš riziko ve stažení nějaké nebezpečné aplikace než v systému jako takovém.
4) intuitivní – Ano, díky omezeným funkcím oproti androidu je intuitivnější. S tím souhlasím.
5) levný – :D :D :D bez komentáře. Autor je asi nějaký juniorní copywriter, jinak by takovou pitominu nemohl napsat

Martin Jeřábek

7. 4. 2019, 21:00

Ty levné iphony na webu asi budou kopie a pak můžete udělat hezky kšeft u Applu který rád dá za fake, nový model https://smartmania.cz/apple-podvodnikum-vymenil-1500-kopii-iphonu-za-prave-ted-chce-miliony/

Martin Jeřábek

7. 4. 2019, 20:58

No tpc 😂😂 prý levný, tady si někdo řádně slehl 😂😂 už to tam přestaňte brát 😂a ani jeden bod není pravda.

Ani za Jablečnou šťávu ..32 GB za 14 tisíc. Mám na čele napsáno Apple ? ? 😂😂😂

paratko 2323

7. 4. 2019, 20:48

levný :D
haha:D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim