reklama

Nejlevnější telefon se Snapdragonem 855 bude Meizu 16T

Nejlevnější telefon se Snapdragonem 855 bude Meizu 16T
2019-03-05T12:09:35+02:00
• 5. 3. 2019

Meizu chystá nové modely své nejlepší řady. Jde o Meizu 16s a nově se dozvídáme i o příchodu Meizu 16T. Přídomek T ve jméně značí turbo, nabídne totiž jeden z nejvýkonnějších procesorů na trhu: Snapdragon 855 od amerického Qualcommu. Navíc by Meizu 16T mělo být nejlevnějším telefonem na trhu s tím výkonným procesorem.

Velice zajímavé zprávy

CEO společnosti Meizu, pan Huang Zhang, potvrdil na sociální síti Weibo několik informací o chystaném telefonu, který by měl spolu s modelem Meizu 16s přijít v první polovině tohoto roku. O výkon se bude starat procesor Snapdragon 855. Další potvrzenou informací je přítomnost trojité kamery na zádech telefonu, avšak bez OIS (optické stabilizace obrazu). Možná však bude přítomná EIS, tedy elektronická stabilizace obrazu.

Meizu 16T má být herním telefonem, možná se tak zákazníci dočkají i dalších vychytávek, jako by mohlo být chlazené kapalinou či uzpůsobení konstrukce telefonu pro lepší požitek z hraní. Stejně jako Meizu 16s nebude mít Meizu 16T výřez (notch) v displeji a bude to tzv. full view displej bez tohoto rušivého elementu. Kapacita baterie by neměla klesnou pod 4 000 mAh, pokud se má jednat o herní zařízení. Meizu 16T s největší pravděpodobností přijde s alespoň 4 až 6 GB operační paměti a operačním systémem Android 9. Cena zařízení je však známá, nemá přesáhnout 373 amerických dolarů, v přepočtu 8 400 Kč. Na trh by se zařízení mohlo dostat již v dubnu spolu při uvedení Meizu 16s, nebo v brzké době po tomto modelu.

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim