reklama

Huawei X Gentle Monster Eyewear jsou nové chytré brýle

Huawei X Gentle Monster Eyewear jsou nové chytré brýle
2019-03-26T16:50:49+01:00
• 26. 3. 2019

Dnes se společnost Huawei skutečně činila. Kromě top modelů série Huawei P30 jsme se dočkali také chytrých hodinek. Aby toho nebylo málo, tak třešničkou na dortu jsou nové chytré brýle Huawei X Gentle Monster Eyewear, které vznikly ve spolupráci s luxusní značkou Gentle Monster, která je známá především v Asii.

Huawei X Gentle Monster Eyewear

Sice se jedná o chytré brýle, ale nečekejte kamery nebo displeje, jako v případě Google Glass. Zde se jde trochu jinou cestou. Brýle jako takové obsahují základní elektroniky, reproduktory a mikrofony, přičemž o propojení se smartphonem se stará technologie Bluetooth.

S brýlemi Huawei X Gentle Monster Eyewear budete moci uskutečňovat hovory, poslouchat hudbu nebo také ovládat chytrého asistenta v mobilním telefonu. Jinými slovy, jedná se o trochu netradiční spojení brýlí a sluchátek s certifikací IP67. Co se týče nabíjení, tak je bezdrátové, přičemž samotné pouzdro slouží jako dokovací a nabíjecí stanice. Pouzdro obsahuje baterii o kapacitě 2200 mAh a pro nabíjení slouží USB C konektor.

Přímo na oficiální akci společnosti Huawei jsme měli možnost se podívat na, jak brýle vypadají, ale bohužel se jednalo jen o maketu bez jakýchkoliv funkcí. Sami posuďte, jestli se vám líbí. Kolik byste zaplatili za takové příslušenství k mobilnímu telefonu?

Zdroje: techradar.com, theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim