reklama

Další aplikace testuje tmavý vzhled, tentokrát Slack aktualizováno

Další aplikace testuje tmavý vzhled, tentokrát Slack [aktualizováno]
2019-03-10T10:10:17+02:00
• 10. 3. 2019

Rok 2019 bude patřit displejům s dírou a v oblasti aplikací se dočkáme masivnějšího nasazení tmavého vzhledu. Nejvíce pozitivních reakcí se dočkal komunikátor Messenger. Nedávno jsme se dočkali tmavého vzhledu u další komunikační služby, konkrétně u Viberu. Nyní se ukazuje, že další „populární“ aplikací bude Slack.

Slack s tmavým vzhledem

Slack nepatří mezi běžné aplikace pro normální uživatele. Nejvíce popularity nabral u týmů a lidí spolupracujících mezi sebou. Jedná se o týmový nástroj na komunikaci, který je v základu zdarma. Nedávno jsme se dočkali nové ikony a nyní se ukazuje, že se testuje tmavý vzhled této aplikace.

Jak už bývá zvykem, netestuje se skutečně černý vzhled. K dispozici jsou jen velmi tmavé odstíny šedé barvy. Novinka se objevuje u uživatelů s iOS zařízení v rámci beta testování. Údajně si  tmavým vzhledem vývojáři pohrávají již nějakou dobu, ale až do této chvíle nedošlo k nějakému posunu. I proto se někteří rozhodli, že nabídnou aspoň pro webovou verzi tmavou modifikaci.

Pokud se chcete zapojit do testování nového vzhledu, nabízí se jednoduchý formulář. Majitelé iOS zařízení musí učinit na stránce slack.com/beta/ios. Samozřejmě se nabízí i testování pro Android, tito uživatelé se musí přihlásit na slack.com/beta/android. Bohužel pro androidí verzi není k dispozici dark mode.

Aktualizováno

Nyní je nový vzhled dostupný i ve verzi pro Android v rámci nastavení. Po aktivování musí dojít k restartování aplikace.

Zdroje: 9to5mac.com, 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim