reklama

Viber je další aplikací nabízející tmavý vzhled

Viber je další aplikací nabízející tmavý vzhled
2019-03-06T15:31:03+02:00
• 6. 3. 2019
2

Google nějakou dobu všechny aplikace přebarvoval do bílé podoby, přičemž se nevyhnul ani operační systém. Následně přiznal, že tmavý vzhled je výhodnější a začal nabízet u aplikací tmavý režim, přičemž stále pokračuje v nasazování novinek. Jakoby se jednalo o odstartování nového závodu a vývojáři začali implementovat tmavý vzhled. Nedávno jsme se dočkali například u Messengeru od Facebooku. Nyní se přidává další komunikační služba, Viber.

Viber s tmavým vzhledem

Komunikační služba Viber představila desátou verzi své aplikace, která přinesla pozměněný vzhled. Nyní došlo na oficiální oznámení, že aplikace pro Android dostává tmavý vzhled. Pokud byste čekali podobné barvy jako u Messengeru od Facebooku, zklameme vás. Sice se jedná o tmavší vzhled, ale černou byste hledali marně. Na druhou stranu se jedná o příjemnější podívanou, zejména v noci.

Viber oficiálně vítá uživatele na „temné straně“ a dodává, že díky této změně ušetří energii na svém zařízení. To je jen částečně pravda, jelikož k úspoře dojde jen na zařízeních s AMOLED/OLED displeji. Kromě této novinky došlo na vylepšení stability aplikace a zejména ke zrychlení. Pokud jste majiteli iOS zařízení, tak tmavý vzhled by měl být dostupný v horizontu dvou týdnů.

logo-app Viber Viber Media S.à r.l. Zdarma ANDROID logo-app Viber Messenger – Text & Call Developer Zdarma iOS

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama
reklama
Samsung Galaxy Note10

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Tadeáš Pospíšil (Britanian man)

6. 3. 2019, 16:45
Android aplikace

Viber? To ještě existuje?

Přemysl Vaculík

6. 3. 2019, 17:15

Dokonce i ICQ existuje :D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim