reklama

iQOO – nová značka od Vivo

iQOO – nová značka od Vivo
2019-02-18T10:29:25+01:00
• 18. 2. 2019

Mobilní trh se rozšiřuje o další novou značku, která bude spadat pod křídla společnosti Vivo. Ovšem výrobce doposud neprozradil téměř žádné bližší informace, takže se musíme opírat jen o několik zpráv z čínské sociální sítě Sina Weibo, kde došlo k úvodnímu představení. Na rozdíl od současné konkurence chtějí novinky směřovat mezi zástupce v nejvyšší třídě a tomu napovídají i zveřejněné nákresy prvního zařízení.

Telefony budoucnosti

Zveřejněný reklamní plakát naznačuje špičkové technologie ve spojení s futuristickým designem, což navíc potvrdil i poslední únik. Na fotografiích je k vidění ohebný telefon obklopen minimálně tenkými rámečky. Některé zahraniční zdroje uvádějí cenovku přes 1 000 dolarů (tj. cca 22 725 Kč), čili zařízení bude muset nabídnout alespoň srovnatelnou výbavu jako u chystaného modelu Apex 2019 od Vivo.

Ten se mimochodem může pochlubit 12GB pamětí RAM, kapalinovým chlazením, Snapdragonem 855, interním úložištěm až o velikosti 512 GB či čtečkou otisků prstů přes celý čelní panel. Značka iQOO s největší pravděpodobností bude mít celosvětový rozsah, aby si získala co největší množství fanoušků. Firma Vivo plánuje poslat jeden model iQOO náhodnému šťastlivci, který je sleduje na síti Sina Weibo. Závěrem musíme doufat, že se vzápětí o první zkušenosti podělí.

Zdroje: gizmochina.com, gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim