reklama

Chytrá LED lampa Xiaomi MIJIA MJCTD02YL nyní v akci! sponzorovaný článek

Chytrá LED lampa Xiaomi MIJIA MJCTD02YL nyní v akci! [sponzorovaný článek]
2019-02-18T09:30:09+02:00
• 18. 2. 2019

Existuje nespočet možností, jak ze svého bytu vytvořit chytrou domácnost. Pokud ale navštívíte české e-shopy, mnohdy by vás takový přechod stál nemalý peníz. A to je mimo jiné hlavní důvod, proč jsme se s naším partnerem GearVita vám rozhodli nabídnout slevu na chytré příslušenství.

Xiaomi MIJIA MJCTD02YL za pár kaček

V dnešním článku se zaměříme na chytrou lampu Xiaomi MIJIA MJCTD02YL. Jedná se o povedenou LED lampu od známého čínského výrobce, kterou můžete ovládat i telefonem. Pokud hledáte vhodný doplněk do domácnosti, tento by vám mohl přijít vhod.

Přesněji se jedná o inteligentní lampu od výrobce Xiaomi, která díky LED diodám od společnosti Osram dokáže svítit dvěma barvami – White with Gold base. Ovládání probíhá buď na povrchu lampy dotykem s využitím různých gest či pomocí vašeho telefonu, kde můžete jednoduše měnit intenzitu a barvu záření. Nastavit lze i tak třeba romantické či relaxující světlo.

Originální Xiaomi MIJIA MJCTD02YL na českých e-shopech zatím neseženete. U internetového obchodu GearVita je však po dobu prvního týdne jen za 1 157 Kč. Pokud ale zadáte náš kupón MJLampDe, zaplatíte jen 635 Kč! Cena i s dopravou činí 41 dolarů. Abyste se vyhnuli celním poplatkům a DPH, zaškrtněte při platbě Priority Line. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim