reklama

LinkedIn Live je nová služba pro streamování videí

LinkedIn Live je nová služba pro streamování videí
2019-02-12T07:44:31+02:00
• 12. 2. 2019

Zdroj: LinkedIn

Když Microsoft kupoval sociální síť LinkedIn, objevovaly se scénáře naznačující konec této platformy. Postupem času se ale ukazuje, že Microsoft usilovně pracuje na vylepšování, což dokazuje i dnešní novinka. Došlo totiž na představení LinkedIn Live jakožto nástroje pro živé streamování.

LinkedIn Live jen pro některé

V tuto chvíli je LinkedIn Live dostupné jen na pozvánky, ale v dohledné době bude k dispozici formulář, skrze který budete moci požádat o přístup. Později, po skončení testování, bude LinkedIn Live k dispozici pro všechny.

Ve své podstatě se jedná o další nástroj pro streamování obsahu ze svého mobilního telefonu. Z popisu služby jako se nabídnou i možnosti pro profesionálnější streamování. Microsoft chce totiž novinku designovat pro použití i v rámci konferencí, představování produktů a podobně. Na své by si měli přijít i influenceři a profesionálové z oboru, kteří se chtějí s něčím podělit.

LinkedIn Live

LinkedIn Live se nebude nějak výrazně lišit od konkurenčních řešení. Diváci budou moci udělovat palce během streamování, případně se účastnit konverzace pod videem.

Už i LinkedIn bude mít své „Stories“

Microsoft se zatím nepochlubil s detaily služby, ale prozradil, že na LinkedIn Live spolupracoval i s externími vývojáři, přičemž došlo na zapojení technologií z divize Skype.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim