reklama

Google Tasks končí v samostatné webové verzi

Google Tasks končí v samostatné webové verzi
2019-02-12T06:44:04+01:00
• 12. 2. 2019

Zdroj: Google

Pokud jste někdy používali Google Tasks, tak pravděpodobně na mobilním telefonu v podobě aplikace. Též však ještě existuje i webové rozhraní Google Tasks. To je však již zastaralé a Google měl dvě možnosti, buď rozhraní kompletně předělá do svého aktuálního Metarial designu, nebo ho nechá být. V tomto případě si zvolil druhou možnost, tedy webové rozhraní zruší, služba však zůstává.

Aplikace pro Android a iOS zůstává

Google sdělil, že zastarale vypadající rozhraní zruší brzy, kdy to však konkrétně nastane, firma nesdělila. Google Tasks se dostalo znovu do podvědomí širokého spektra uživatelů díky implementaci postranní lišty do Gmailu, kde se zobrazují tři ikony, mezi nimiž je i Google Tasks. Ta má vlastní menší rozhraní přímo v boční liště. Též se objevila i aplikace v obchode Play Store i na iTunes, odkud je možné si stáhnout již moderní verzi Google Tasks.

Nová aplikace Úkoly Google

Předpokládáme, že webová verze skončí spolu s Inboxem a Google+, tedy v průběhu března. Uživatelé, kteří si přidali úkoly přes webové rozhraní Google Task se nemusí bát, že by o ně přišli, budou pouze k zobrazení přes gmailovou lištu nebo přes mobilní aplikaci. Pokud byste se chtěli dozvědět více o tom, co vše Google Tasks v moderní podobě umí, tak si přečtěte nápovědu od Googlu zde.

logo-app Google Tasks: Any Task, Any Goal. Get Things Done Zdarma ANDROID logo-app Google Tasks: Get Things Done Zdarma iOS

Zdroj: 9to5google.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat