reklama

iOS 13 údajně nabídne Dark Mode a velké vylepšení pro iPad

iOS 13 údajně nabídne Dark Mode a velké vylepšení pro iPad
2019-02-05T11:11:32+01:00
• 2. 2. 2019
4

Již delší dobu jableční uživatelé volají po možnosti přepnout svůj operační systém iOS do režimu Dark Mode. V minulosti se několikrát zdálo, že Apple na Dark Modu (tmavém režimu) skutečně pracuje, což potvrzovaly i řádky kódu jazyka Swift. 

Bohužel ale nikdy k žádnému reálnému použití, respektive zveřejnění nedošlo. To by se ale mohlo změnit příchodem nového operačního systému s označením iOS 13. Co přesně nás v nové verzi čeká?

iOS 13 nabídne mnoho změn

Největší novinkou chystaného iOS 13 bude dle zahraničního serveru MacRumors, který se odkazuje na zdroj Bloomberg, Dark Mode, o který si uživatelé říkají již několik let. Samozřejmě detaily v tuto chvíli nejsou zřejmé, na druhou stranu bylo zjištěno, že Dark Mode pro iOS bude plnit stejné služby, jako Dark Mode pro macOS.

Jinými slovy, Dark Mode v tomto případě bude mít za úkol zpříjemnit používání iOS zařízení, přičemž tento režim pomůže zlepšit i výdrž baterie na jedno nabití. Jak ale již známo, Apple se nyní zaměřuje výhradně na iPady – chce v zákazníkovi vyvolat pocit chtíče a v budoucnu zřejmě nahradit počítače Mac. 

Proto bude i letošní iOS 13 zaměřeno hlavně na iPady. S největší pravděpodobností tato verze nabídne přepracovanou domovskou obrazovku. Kromě toho bude k dispozici možnost, díky které budete moci jednu aplikaci spustit vícekrát. Apple se ale zaměří také na vylepšení správy souborů. 

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Tadeáš Pospíšil (Britanian man)

3. 2. 2019, 18:54
Android aplikace

Co je Drak mode?

Přemysl Vaculík

VIP 3. 2. 2019, 19:19

tmavý režim

Petr Dlestik

2. 2. 2019, 22:29
Android aplikace

Tentokrát Apple opakuje po Samsungu, který tmavé téma prezentuje verzi Android 9 a Apple taky konečně pochopil, že to lidi chtějí.

Junny Kortez

3. 2. 2019, 3:33
Apple aplikace

Přesně

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim