reklama

Bezdrátová sluchátka QCY T1C Mini nyní ve slevě za 333 Kč! sponzorovaný článek

Bezdrátová sluchátka QCY T1C Mini nyní ve slevě za 333 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-02-08T12:00:40+02:00
• 8. 2. 2019

GearVita nabízí bezdrátová sluchátka QCY T1C Mini s Bluetooth 5.0 za skvělou cenu 333 Kč. Této ceny můžete docílit ale pouze při použití našeho speciálního kupónu. Ten najdete níže v článku, bez něj byste zaplatili 500 Kč. Sleva skoro 167 Kč je velice výhodná, avšak nepotrvá dlouho, čím dříve si sluchátka pořídíte, tím jistější budete, že slevu získáte, tak nemeškejte.

QCY T1C Mini za bezkonkurenční cenu!

Za nízkou cenu, jen 154 Kč, získáte skvělá bezdrátová sluchátka QCY T1C Mini s baterií o kapacitě 380 mAh. Doba přehrávání činí čtyři hodiny. Tato sluchátka jsou tedy ideální na běhání či běžné sportování. Navíc mají funkci tlumení okolního hluku a též mají zvýšenou citlivost mikrofonu. Takže je můžete využít i jako Bluetooth headset, v takovém případě při čekání na hovor vám vydrží 120 hodin ve stand-by režimu.

Sluchátka z portálu GearVita získáte již nyní za nízkou cenu zde na tomto odkaze. Za cenu 500 korun máte sluchátka, které toho budou umět opravdu hodně. Zadejte kód QCYT1CSP a zaplatíte jen 333 Kč! QCY T1C Mini sluchátka za tuto cenu je bezkonkurenční nabídka. Obchod GearVita kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. A pozor, slevový kupón je k dispozici jen pro 10 nejrychlejších! Tak zbytečně neváhejte. Sluchátka zakoupíte ZDE.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat