reklama

Twitter chystá další malou, leč užitečnou novinku pro Android

Twitter chystá další malou, leč užitečnou novinku pro Android
2019-01-25T08:54:51+02:00
• 25. 1. 2019
1

Sociální síť Twitter jistě všichni znáte. Jednoduše řečeno, Twitter umožňuje uživatelům posílat a číst příspěvky zaslané jinými uživateli, známé jako tweety. Společnost se samozřejmě neustále potýká s různými problémy, ale i přesto jde o velmi dobrou platformu. 

Twitter se neustále snaží inovovat – někdy představí velké změny, někdy naopak jen drobné novinky. A právě jednu drobnou novinku chystá. Samozřejmě se nejedná o funkci, díky které by byl před svou konkurencí. Na druhou stranu i maličkosti se počítají. 

Twitter vám ukáže, kdo jako první komentoval

Čas od času se na sociální síti najde tweet, který komentuje stovka lidí. Na některý komentář pak odpoví další lidé a už nastává chaos. To je mimo jiné hlavní důvod, proč si pro své Android uživatele Twitter chystá novou funkci. 

Pomocí této funkce budete moci rychle identifikovat uživatele, který daný komentář napsal jako první. A jak takového uživatele najdete? Vedle jeho jména se objeví odznak / text v podobě „Original Tweeter“.

V současné chvíli tuto funkci Twitter testuje, tudíž bude ještě malou chvíli trvat, než se dostane mezi širokou veřejnost. Nový instalační balíček pro Android aplikaci by však měl být k dispozici během příštích několika dnů.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Erik Bezeréti

VIP 25. 1. 2019, 6:40
Android aplikace

Tohle se mi zobrazuje od včerejšího (24.1.) večera. Super věc.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim