reklama

Hodinky Tambour Horizon od Louis Vuitton přijdou ve 2. generaci

Hodinky Tambour Horizon od Louis Vuitton přijdou ve 2. generaci
2018-12-31T19:44:31+00:00
• 1. 1. 2019
Thumbnail

Hodinky Tambour Horizon od firmy Louis Vuitton si od roku 2017 pravděpodobně našlo dostatečné množství koncových uživatelů, protože francouzská společnost údajně připravuje druhé pokračování. Světoznámý výrobce nejen luxusních kabelek se u první generace nebál nasadit opravdu vysokou prodejní cenu, kterou rozhodně nehodlají ponižovat, i když s podobnou výbavou naleznete mnohonásobně levnější alternativy.

Žádná masovka

Nejvýraznější změnou projde hardwarová stránka, kde se nově zabydlí nejnovější procesor Snapdragon Wear 3100 z dílny Qualcommu, který kromě vyššího výkonu oproti předchozí verzi také zapracuje na lepší výdrži baterie. I když její přesnější kapacita není zatím vůbec objasněna, tak zařízení může vydržet až 5 dnů provozu v závislosti na používání během celého dne. Nicméně téměř jisté bude přítomnost aktuální verze Wear OS od Googlu či senzor tepové frekvence.

Samotný displej má rovněž získat neupřesněná vylepšení. Cenovka by měla atakovat astronomickou hranici 3 000 dolarů (tj. cca 67 500 Kč), a to nemluvíme o velmi elegantní bílé keramické variantě. Dále 24hodinový ciferník kolem displeje je viditelný v jakoukoliv denní/noční dobu. Koneckonců klientela asi nebude řešit tyto skutečnosti, než výstřední designové zpracování nebo vyobrazení charakteristické značky LV.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit