reklama

Oppo nabídne 10násobný hybridní zoom ve smartphonech

Oppo nabídne 10násobný hybridní zoom ve smartphonech
2019-01-16T13:28:57+02:00
• 16. 1. 2019

Blíží se největší veletrh zaměřený hlavně na mobilní telefony a technologie. Novinek bude hodně a některé by mohly zapadnout, nebo být nepovšimnuty delší dobu. I proto některé společnosti raději představí některé technologie dopředu, aby nalákaly na hlavní produkty. Nyní jsme se dočkali jednoho oznámení od společnosti Oppo.

„10násobný zoom“

Společnost Oppo už před dvěma lety představila technologii umožňující zakomponovat do smartphonu 5násobný optický zoom. Bohužel jsme se nedočkali jakéhokoliv smartphonu s touto novinkou. Až nyní Oppo uvádí, že má hotovou komerční verzi, která je navíc zkombinovaná s dalšími foťáky. Díky tomu se podařilo dosáhnout 10násobného hybridního přiblížení (ekvivalentní ohnisková vzdálenost 15,9 – 159 mm).

Už na MWC bychom se měli dočkat smartphonu s touto technologií. Kromě toho ale bude k dispozici i smartphone, který nabídne čtečku otisků prstů zabudovanou v displeji. To není až takové překvapení, ale firmě Oppo se podařilo zakomponovat větší čtečku, takže se uživatel nebude muset trefovat do malé oblasti. Ukázku můžete vidět ve videu níže.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim