reklama

Moqi nabízí herní smartphone připomínající PlayStation Vita

Moqi nabízí herní smartphone připomínající PlayStation Vita
2019-01-17T14:55:45+02:00
• 17. 1. 2019

Herní smartphony se stávají čím dál tím více populární. Světelné efekty, výkonné procesory a skvělé herní optimalizace dělaly z telefonu Razer Phone, Asus ROG Phone či Xiaomi Black Shark opravdové „dělo“. Nyní se Moqi, který vlastní čínská společnost Snail Digital, k těmto modelům přidává. 

Moqi nabĂ­zĂ­ jedineÄŤnou konstrukci

Nově představený telefon přináší jedinečnou konstrukci, neboť působí jako Sony PlayStation Vita. Novinka tak nabízí nejen integrované fyzické ovládací prvky, ale také D-Pad, standardní herní tlačítka a další herní prvky. 

Srdcem celého telefonu je procesor Snapdrahon 710 od společnosti Qualcomm. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty se pak stará operační paměť s kapacitou 6 GB. Pro soukromá data je připraveno vnitřní 64GB úložiště.

Telefon je kromÄ› toho vybaven takĂ© 6palcovĂ˝m Full HD displejem, kterĂ˝ chránĂ­ Gorilla Glass 3 pĹ™ed poškrábánĂ­m a prasknutĂ­m. SoučástĂ­ hernĂ­ho smartphonu je mimo jinĂ© i chladĂ­cĂ­ mechanizmus, kterĂ˝ udrĹľuje teploty na nĂ­zkĂ© Ăşrovni – pĹ™i maximálnĂ­m vyuĹľitĂ­ vĂ˝konu procesoru. Mezi další specifikace patří například zadnĂ­ 16megapixelovĂ˝ ÄŤi pĹ™ednĂ­ 5megapixelovĂ˝ fotoaparát. 

Moqi je vybaven starší verzí operačního systému Android, přesněji verzí 8.1 Oreo. Na druhou stranu nabízí hned celou řadu optimalizací pro hraní her. Telefon dokonce podporuje i dualSIM. Hráče mobilních her zaujme samozřejmě také akumulátor, jehož kapacita činí 6 000 mAh. 

K dispozici je také podpora rychlého nabíjení (Quick Charge 3.0). Stereo reproduktory, podpora microSD karet a 3,5mm jack konektor jsou pak samozřejmostí. Moqi je v současné chvíli k dispozici na serveru Indiegogo v rámci crowdfundingové kampaně za 8 778 Kč bez DPH pro prvních 50 zákazníků. Následně bude cena navýšena na 9 878 Kč bez DPH. 

Doporučená maloobchodní cena je pak stanovena na konečných 699 dolarů, což je v přepočtu asi 15 378 Kč bez DPH při aktuálním kurzu 22 Kč za jeden americký dolar. 

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim