reklama

IMDb Freedive aneb seriály a filmy zdarma přímo od Amazonu

IMDb Freedive aneb seriály a filmy zdarma přímo od Amazonu
2019-01-17T13:40:16+02:00
• 17. 1. 2019
1

Představovat vám Amazon by bylo zřejmě zbytečné. Všichni totiž moc dobře víte, že se jedná o největší platformu pro nákup zboží online. Ne každý ale ví, že se Amazon nezaměřuje pouze na prodej produktů, nýbrž také na tvorbu filmů či seriálů.

Společnost Amazon si je moc dobře vědoma toho, že streamovací služby vydělávají nemalé peníze. Proto se rozhodla uvést na trh službu IMDb Freedive. Jak již název služby napovídá, bude se jednat o platformu, skrze kterou budete moci sledovat televizní pořady a filmy zcela zdarma. 

Na rozdíl od konkurenčních streamovacích služeb, jako je například Netflix či Prime Video, IMDb Freedive, nevyžaduje od uživatelích žádné předplatné. Nebude tak pro vás žádné překvapení, že služba bude vydělávat skrze reklamy. 

IMDb Freedive bude pro každého

Uživatelé, kteří si budou chtít IMDb Freedive vychutnat na vlastní kůži, budou moci ke sledování pořadů a filmů použít svůj počítač či notebook – celá platforma funguje na bázi webové aplikace. Kromě toho budou moci zákazníci konzumovat obsah skrze zařízení Fire TV. 

Pokud máte Fire TV, budete se moci do aplikace dostat manuálně, tedy pomocí ikony IMDb Freedive, anebo skrze hlasový příkaz. Stačí zahlásit „Alexa, go to Freedive“. K dispozici je hned několik televizních pořadů – Fringe, Heroes, The Bachelor a Without a Trace. Co se filmů týká, budete si moci vychutnat Awakenings, Foxcatcher, Memento, Monster, a Run Lola Run.

IMBd Freedive bude kromě filmů a seriálů disponovat technologií Amazon X-Ray, která dokáže diváka více ponořit do děje, a to pomocí různých zvukových stop a podobně. 

Zdroj: geek.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Jiří Reichman

18. 1. 2019, 13:43

IMDb Freedive is only available to customers in the U.S. at this time.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim