reklama

Mophie představilo kryt s integrovanou baterií pro iPhone XS a XR

Mophie představilo kryt s integrovanou baterií pro iPhone XS a XR
2019-01-11T12:29:46+02:00
• 11. 1. 2019

Dalo by se říci, že nové telefony s logem nakousnutého jablíčka nabízejí slušnou výdrž baterie na jedno nabití. Právě výdrž byla iPhonům, respektive Applu mnohdy vytýkána. 

Apple se nakonec jen přeci rozhodl představit modely s vyšší kapacitou akumulátoru, ovšem to neznamená, že nikdo z nás neprahne po delší výdrži. Jablečným uživatelům v tomto případě nezbývá nic jiného, než si zakoupit speciální kryt s integrovanou baterií.

Například takový Smart Battery Case tu s námi již nějaký ten pátek je, ovšem pro nový iPhone XS, XS Max a XR stále není k dispozici – Apple na něm však usilovně pracuje. A mezitím, co Apple na krytu s integrovanou baterií pracuje, společnost Mophie na CES 2019 představila svou alternativu. 

Mophie představilo nový Smart Battery Case

Výrobce Mophie prohlásil, že jeho kryt prodlouží životnost baterie u iPhonu XS o dalších 25 hodin, v případě většího modelu XS Max je to dokonce o 31 hodin. V případě pouzdra s integrovaným akumulátorem bude k dispozici USB-C port, pomocí kterého bude možné pouzdro dobíjet kabelem. V praxi ale budete moci využít i bezdrátovou nabíječku, neboť je kryt značky Mophie vybaven certifikací Qi.

Nově představená pouzdra jsou vybavena kapacitou 2 000 mAh – pro modely iPhone XS a XR. Naopak model iPhone XS Max se dočkal větší kapacity, a to přesněji o 10 %. Vnější strana pouzdra by pak dle informací měla být vybavena nárazuvzdorným polykarbonátem. V prodeji pak nakonec bude hned několik variant – černá, zlatá a červená.

Zdroj: 9to5toys.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat