reklama

Sluchátka TWS se zabudovaným překladačem za výhodnou cenu! Sponzorovaný článek

Sluchátka TWS se zabudovaným překladačem za výhodnou cenu! [Sponzorovaný článek]
2019-01-12T03:26:58+00:00
• 11. 1. 2019
Thumbnail

S novějšími řadami sluchátek přichází také spousta nových funkcí. Mezi taková sluchátka se řadí i bezdrátový set TWS, který si nyní můžete pořídit na webovém portále Cafago.com.

Bezdrátový design

Sluchátka TWS nabízejí design podobný setům jako Gear Icon X, kdy sluchátka nepotřebují žádný kabel, a pouzdro na tyto sluchátka slouží také jako nabíječka. Krom toho jsou také sluchátka navzájem nezávislá, takže můžete s každým z nich volat, nebo poslouchat hudbu, a druhé sluchátko nechat v pouzdru.

Přídavné funkce

Narozdíl od jednoduchých bezdrátových sluchátek mají tyto řadu doplňkových funkcí, které by jste v této cenové relaci jen těžko hledali. Mezi první z nich patří fakt, že sluchátka disponují touchpadem na straně, díky kterému můžete přijímat hovory, nebo ovládat přehrávání hudby. S tím se také pojí detekce přítomnosti v uchu, která zajišťuje, že pokud si sluchátka sundáte, zastaví se přehrávání hudby či videa, takže o nic nepřijdete.

Pouzdro jako reproduktor?

Další zajímavou funkcí, kdy se tentokrát jedná o pouzdro na sluchátka, a ne o sluchátka samotná, je přídavný reproduktor. Pokud tedy nemáte v určitou chvíli zájem poslouchat hudby samostatně, ale místo toho jí například oživit místnost nebo nějakou malou párty, můžete si z pouzdra udělat malý přenosný reproduktor.

Zabudovaný překladač

Je dnes celkem běžné, že výrobci experimentují s překladem v reálném čase. I u těchto sluchátek taková možnost je, zde je ale implementován software Microsoftu. Díky tomu sluchátka pouze disponují podporou pro real-time překlad, a o zbytek se stará aplikace přímo v telefonu. Jedná se tedy o elegantně jednoduchý způsob, jak tuto funkci svým uživatelům.

Pokud si tyto levná, a přitom zajímavá sluchátka chcete pořídit, eshop Cafago vám je nyní nabízí za pouhých 52,69 euro (kolem 1 350 korun). Ovšem pokud využijete náš speciální kupón L6712C, můžete je mít za pouhých 43,94 euro (kolem 1 120 korun)!

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit