reklama

Sluch├ítka TWS se zabudovan├Żm p┼Öeklada─Źem za v├Żhodnou cenu! Sponzorovan├Ż ─Źl├ínek

Sluch├ítka TWS se zabudovan├Żm p┼Öeklada─Źem za v├Żhodnou cenu! [Sponzorovan├Ż ─Źl├ínek]
2019-01-12T03:26:58+02:00
ÔÇó 11. 1. 2019

S nov─Ťj┼í├şmi ┼Öadami sluch├ítek p┼Öich├íz├ş tak├ę spousta nov├Żch funkc├ş. Mezi takov├í sluch├ítka se ┼Öad├ş i bezdr├ítov├Ż set TWS, kter├Ż si nyn├ş m┼»┼żete po┼Ö├şdit na webov├ęm port├íle Cafago.com.

Bezdr├ítov├Ż design

Sluch├ítka TWS nab├şzej├ş design podobn├Ż set┼»m jako Gear Icon X, kdy sluch├ítka nepot┼Öebuj├ş ┼ż├ídn├Ż kabel, a pouzdro na tyto sluch├ítka slou┼ż├ş tak├ę jako nab├şje─Źka. Krom toho jsou tak├ę sluch├ítka navz├íjem nez├ívisl├í, tak┼że m┼»┼żete s ka┼żd├Żm z nich volat, nebo poslouchat hudbu, a druh├ę sluch├ítko nechat v pouzdru.

P┼Ö├şdavn├ę funkce

Narozd├şl od jednoduch├Żch bezdr├ítov├Żch sluch├ítek maj├ş tyto ┼Öadu dopl┼łkov├Żch funkc├ş, kter├ę by jste v t├ęto cenov├ę relaci jen t─Ť┼żko hledali. Mezi prvn├ş z nich pat┼Ö├ş fakt, ┼że sluch├ítka disponuj├ş touchpadem na stran─Ť, d├şky kter├ęmu m┼»┼żete p┼Öij├şmat hovory, nebo ovl├ídat p┼Öehr├ív├ín├ş hudby. S t├şm se tak├ę poj├ş detekce p┼Ö├ştomnosti v uchu, kter├í zaji┼í┼ąuje, ┼że pokud si sluch├ítka sund├íte, zastav├ş se p┼Öehr├ív├ín├ş hudby ─Źi videa, tak┼że o nic nep┼Öijdete.

Pouzdro jako reproduktor?

Dal┼í├ş zaj├şmavou funkc├ş, kdy se tentokr├ít jedn├í o pouzdro na sluch├ítka, a ne o sluch├ítka samotn├í, je p┼Ö├şdavn├Ż reproduktor. Pokud tedy nem├íte v ur─Źitou chv├şli z├íjem poslouchat hudby samostatn─Ť, ale m├şsto toho j├ş nap┼Ö├şklad o┼żivit m├şstnost nebo n─Ťjakou malou p├írty, m┼»┼żete si z pouzdra ud─Ťlat mal├Ż p┼Öenosn├Ż reproduktor.

Zabudovan├Ż p┼Öeklada─Ź

Je dnes celkem b─Ť┼żn├ę, ┼że v├Żrobci experimentuj├ş s p┼Öekladem v re├íln├ęm ─Źase. I u t─Ťchto sluch├ítek takov├í mo┼żnost je, zde je ale implementov├ín software Microsoftu. D├şky tomu sluch├ítka pouze disponuj├ş podporou pro real-time p┼Öeklad, a o zbytek se star├í aplikace p┼Ö├şmo v telefonu. Jedn├í se tedy o elegantn─Ť jednoduch├Ż zp┼»sob, jak tuto funkci sv├Żm u┼żivatel┼»m.

Pokud si tyto levn├í, a p┼Öitom zaj├şmav├í sluch├ítka chcete po┼Ö├şdit, eshop Cafago v├ím je nyn├ş nab├şz├ş za pouh├Żch 52,69 euro (kolem 1 350 korun). Ov┼íem pokud vyu┼żijete n├í┼í speci├íln├ş kup├│n┬áL6712C, m┼»┼żete je m├şt za pouh├Żch 43,94 euro (kolem 1 120 korun)!

reklama
reklama

Obchodn├ş sd─Ťlen├ş za jeho┼ż obsah odpov├şd├í objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim