reklama

Modulární telefon Doogee S90 nyní za parádní cenu! sponzorovaný článek

Modulární telefon Doogee S90 nyní za parádní cenu! [sponzorovaný článek]
2019-01-19T06:00:16+02:00
• 19. 1. 2019

Společnost Doogee je dalším výrobcem, který se pokouší prosadit na mobilním trhu s modulárním zařízením. Zatímco jihokorejské LG si nedokázalo najít své obecenstvo, tak Motorola je světlou výjimkou a možná jako jediná firma dokáže udržet vlastní řešení Moto Mods při životě. Nový model S90 nabízí sice co většina odolných telefonů, ale právě i přídavné moduly pro vylepšení dle libosti uživatele.

Doogee S90 nyní za parádní cenu!

Před několika týdny se společnost rozhodla spustit crowdfundingovou kampaň přes známý server Kickstarter, kde bylo k dispozici základní zařízení a také samostatné moduly. Z telefonu můžete například vytvořit vysílačku, herní zařízení nebo kvalitní fotoaparát. Možná až podle zájmu dojde k dalšímu rozšíření, s nímž zatím počítají, protože výrobce na fóru momentálně sbírá nápady. Mezi první návrhy patří 5G modul, modul s projektorem nebo modul s kompaktní tiskárnou.

Připojení modulů k tělu samozřejmě probíhá pomocí magnetů. Co se týče specifikací modelu, tak lze zmínit 6,18palcový displej (FullHD+) s výřezem tzv. U-notch, osmijádrový procesor Helio P60, 6GB paměť RAM, 128GB interní úložiště, 5 050mAh baterii s podporou rychlého nabíjení (10 W) či dva hlavní fotoaparáty ve složení 16 + 8 megapixelů.

Originální Doogee S90 na českých e-shopech samozřejmě neseženete. U internetového obchodu Doogee je však po dobu prvního týdne jen za 299 dolarů. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim