reklama

Sony představilo aplikaci Imaging Edge Mobile

Sony představilo aplikaci Imaging Edge Mobile
2019-01-18T17:19:51+02:00
• 19. 1. 2019
2

Fotoaparáty a objektivy společnosti Sony patří jednoznačně k těm nejlepším na trhu. Stejnojmenná společnost patří navíc mezi hrstku důvěryhodných značek, která dodává své fotografické řešení OEM výrobcům. 

Imaging Edge Mobile nejen pro profesionály

V rámci kampaně, kterou Sony nedávno spustilo, jsme se dočkali představení zcela nové mobilní aplikace pod názvem Imaging Edge. Jedná se o aplikaci, která byla speciálně vytvořena pro profesionální fotografy. Na své si však přijdou i amatéři, neboť nabízí jednoduché prostředí a funkce. 

Kromě toho se uživatelé mohou těšit na instalační balíčky pro některé z desktopových programů, jako je Edit, Viewer a Remote. To jsme však jen lehce odbočili. Pojďme si nyní společně novou aplikaci představit. 

Již na první pohled je zřejmé, že Imaging Edge Mobile vychází ze staré aplikace PlayMemories Mobile. Novinka však oproti svému předchůdci nabízí okamžité přenášení snímků z fotoaparátu do smartphonu. V praxi to tedy znamená, že pokud na svém fotoaparátu značky Sony vytvoříte snímek, automaticky bude sdílen do vašeho smartphonu – velmi užitečné.

Mezi další nové funkce patří například dálkové ovládání a přenos videa ve 4K formátu. Nová aplikce pro fotografy bude k dispozici již v březnu letošního roku. Co se instalačních balíčků pro některé z desktopových programů týče, tak ty budou ke stažení koncem tohoto měsíce. 

Zdroje: androidcommunity.com, presscentre.sony.eu

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Sony permanentne inovuje, prinasa nove veci ako jeden z mala firiem 👍

alois navratil

20. 1. 2019, 10:32
Android aplikace

zalezi jakym smerem… nekde si drzi svuj osobni standart ktery je obcqs trochu za zenitem ale stale skvele pouzitelny jak hw tak sw…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim