reklama

Lenovo připravuje základní model A5s

Lenovo připravuje základní model A5s
2019-01-20T10:00:35+02:00
• 20. 1. 2019

Zdroj: Alza.cz

Společnost Lenovo dokončuje práce nad novým přírůstkem určeným pro méně náročné uživatele. Naznačuje to nejnovější únik informací, který přináší první specifikace týkající se modelu s označením A5s. Tradiční výrobce z Číny v polovině loňského roku odhalil model A5 a tato mobilní novinka by měla být jeho nástupcem s minimálním množstvím změn. Zařízení může už zanedlouho dorazit v oficiální podobě.

Nic víc než základ

Přední část nabídne displej s neupřesněnou úhlopříčkou, ale při rozlišení 1 440 x 720 pixelů, poměru stran 18:9 a hustotě pixelů 320 DPI. Hardwarovou stránku zastoupí čtyřjádrový procesor MT6761 (Helio A22) od MediaTeku, grafický čip PowerVR GE8300 nebo operační paměť RAM o velikosti 2 GB. K němu se pravděpodobně ještě připojí 16GB interní úložiště. Dále 32GB úložiště podpoří 3GB paměť RAM.

V základu bude figurovat operační systém Android v předinstalované verzi 9.0 Pie. Zbývající specifikace nejsou v současné době bohužel zatím známy. Ovšem prodejní cena předchůdce startovala od hranice 90 dolarů (tj. cca 2 026 Kč), takže Lenovo by ani teď nemuselo příliš vybočovat ze zajetých kolejí. Bližší informace dorazí brzy, protože se má jednat o první telefon představený v letošním roce.

Zdroje: 91mobiles.com, gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat