reklama

JBL uvádí Flip 5, JR POP a Link Drive CES

JBL uvádí Flip 5, JR POP a Link Drive [CES]
2019-01-14T06:44:03+02:00
• 14. 1. 2019

Veletrh spotřební elektroniky CES v Las Vegas přinesl letos spoustu novinek od společnosti JBL a mezi ně rovněž patří přenosné reproduktory v podobě Flip 5 a JR POP. K nim navíc můžeme připojit chytrý doplněk pro automobily s názvem Link Drive, který by si mohl získat řadu fanoušků. Americký výrobce chce všechny aktuální novinky poslat do oficiálního prodeje už během jara za poměrně odpovídající ceny.

Vybere si každý

Reproduktor Flip 5 je nástupcem modelu z loňského roku, takže na venek není k vidění mnoho rozdílů. Avšak oba konce mají více vystupovat, aby zvuk či basy nebyly příliš tlumeny v horizontální poloze. Zvýšená odolnost je podložena certifikací IPX7 a uvnitř ukrytá baterie zvládne až 12 hodin provozu, přičemž nabíjení probíhá přes USB port typu C. K dispozici bude až 11 barevných provedení za cenu od 100 dolarů (tj. cca 2 229 Kč).

Nejmenší uživatele si mohou říci o dětský reproduktor JR POP za 30 dolarů (tj. cca 669 Kč) v široké škále barev. Konstrukce je vybavena praktickým poutkem, odolá vůči vodě (IPX7) a slibuje výdrž až 5 hodin při plném nabití.

Poslední novinkou se stává Link Drive, který po vložení do zapalovače v automobilu, spárování s autem a telefonem přes Bluetooth přinese řidiči hlasovou technologii Google Assistant. Softwarová kompatibilita je zajištěna mezi dvěma největšími systémy (Android, iOS).

Zařízení má v sobě dva mikrofony s funkcí potlačení šumu, a dokonce dokáže ztlumit zapnuté rádio při detekci hlasového příkazu. Majitelé se tímto nebudou muset natahovat po telefonu při řízení, protože téměř všechno zvládnou přes hlasového asistenta Google Assistant. Nakonec cena byla stanovena na 60 dolarů (tj. cca 1 337 Kč).

Zdroje: phonearena.com, phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim