reklama

Meizu Note 9 nabídne výřez v displeji

Meizu Note 9 nabídne výřez v displeji
2019-01-17T10:59:41+02:00
• 17. 1. 2019

Čínské společnosti pomalu a jistě pokrývají části mobilního trhu. Není se čemu moc divit, většinou totiž nabízejí skvěle vybavené telefony za zlomek ceny. Mezi takové výrobce se řadí například Xiaomi, či dokonce také Meizu. A právě společnosti Meizu se nyní budeme věnovat.

Meizu Note 9 nabídne zajímavý kompromis

Meizu Note 9 by se totiž měl stát vůbec prvním chytrým telefonem, který stejnojmenná společnost v letošním roce představí. CEO Meizu, Jack Wong, na oficiálním fóru zveřejnil důležité informace týkající se smartphonu. 

Na níže přiložených fotografiích si můžete všimnout, že se bude jednat o první model značky Meizu, který nabídne výřez v displeji. Samotná velikost zobrazovacího panelu by měla činit 6,3 palců. Celý stroj pak bude pohánět nejnovější operační systém Android ve verzi 9 Pie s nadstavbou Meizu Flyme UI. 

Dle zahraničního serveru GizmoChina nebude novinka vybavena čtečkou otisků prstů na zadní straně, nýbrž na bočním rýmu. Meizu Note 9 by kromě toho měl nabídnout duální fotoaparát s rozlišením 48 megapixelů. S největší pravděpodobností půjde o fotoaparát od společnosti Samsung, přesněji Samsung GM1, který se v současné chvíli nachází na Galaxy A8s a Redmi Note 7.

Srdcem celého telefonu by se pak měl stát procesor Snapdragon 675 od společnosti Qualcomm. Kromě toho bude k dispozici také velký akumulátor s kapacitou 4 000 mAh. Cena tohoto kousku by se měla pohybovat okolo 3 253 Kč bez DPH. K oficiálnímu představení by pak mělo dojít 5. února. 

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim