reklama

Hodinky Samsung Gear S3 se dočkaly nové aktualizace, změn je opravdu mnoho

Hodinky Samsung Gear S3 se dočkaly nové aktualizace, změn je opravdu mnoho
2019-01-23T07:45:05+02:00
• 23. 1. 2019

Majitelé chytrých hodinek Gear S3 se dočkali zbrusu nové aktualizace. Instalační balíček má velikost přibližně 300 MB a je označován jako Tizen v4. Jihokorejská společnost Samsung si pro své zákazníky připravila hned celou řadu vylepšení a změn. 

Samsung Gear S3 a hlavní změny v nové aktualizaci

Samsung samozřejmě k aktualizaci přiložil také poznámky, ve kterých zmiňuje veškeré změny a novinky. Tak například, aplikace Samsung Health nově podporuje různé indoorové tréninky a cvičení „back-to-back“.

Novinky se dočkal také Samsung Health Widget, jenž nyní podporuje a poskytuje informace o spánku. Instalační balíček přinesl mimo jiné i dva pokročilé režimy – Divadlo a Spánek. Tyto režimy lze samozřejmě přepínat z rychlého panelu. 

Příjemná změna se odehrála i v aplikaci Zprávy, díky které je nově možné ukládat koncept zpráv. Pro mnoho uživatelů se jedná o velmi užitečnou funkci. Odpovídání na samotné zprávy je taktéž rychlejší a snadnější. Kromě toho jsme se dočkali také více než 1000 nových emoji. To ale stále není vše.

Společnost Samsung zapracovala také na aplikaci Hudba. Po aktualizaci uživatelé mohou změnit místo přehrávání hudby na jiný zdroj. Změn dozrálo například i Nastavení, které nabízí lepší kategorizaci nabídek. A v neposlední řadě můžete nově během hovoru přejít do jiné aplikace. 

Dle zahraničního serveru AndroidPolice byly přidány také nové animace, které se zdají býti rychlejší a plynulejší. Někteří uživatelé dokonce prohlašují, že byla lehce vylepšená i výdrž baterie na jedno nabití. 

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim