reklama

Dolby testuje novou mobilní aplikaci pro hudební umělce

Dolby testuje novou mobilní aplikaci pro hudební umělce
2019-01-23T11:12:01+02:00
• 23. 1. 2019

Podle zahraničního serveru TechCrunch společnost Dolby Atmos provozuje přísně tajný test mobilní aplikace s kódovým označením 234. Celý test probíhá již od června loňského roku a za tu dobu aplikace dospěla celé řady vylepšení.

Mobilní aplikace je testována pod názvem Dolby Live a v praxi bude hudebním tvůrcům pomáhat produkovat hudbu ve studiové kvalitě. Speciální technologie společnosti Dolby umožní odstranit nepříjemný šum a další. 

Dolby nabídne studiovou kvalitu

Očekává se, že aplikace bude k dispozici ke stažení zcela zdarma, ovšem i přesto si budou moci uživatelé zakoupit další hudební balíčky, které zpravidla budou obsahovat různé efekty – Amped, Bright, Lyric, Thump, Deep nebo Natural.

Pokud si Dolby Live do svého zařízení nainstalujete, budete mít k dispozici sedmidenní bezplatnou zkušební verzi se všemi potřebnými balíčky. Připojit se můžete také k testování aplikaci, a to skrze oficiální internetový portál Dolby 234. Jestliže vás společnost vybere mezi hrstku testerů, budete si muset aplikaci nainstalovat prostřednictvím Apple TestFlight. 

Na přiložených fotografiích si můžete všimnout, že aplikace kromě odstranění šumu umožní uživatelům lépe kontrolovat basy a výšky. K dispozici bude také ekvalizér, skrze který si budete moci vše donastavit. 

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim