reklama

Xiaomi přináší novou klávesnici a lampičku s podporou Apple HomeKit

Xiaomi přináší novou klávesnici a lampičku s podporou Apple HomeKit
2018-12-14T17:48:36+02:00
• 15. 12. 2018

Málokterý výrobce rozšiřuje tak rychle prodejní sítě jako právě společnost Xiaomi, která si nyní připravila nejen novou generaci chytré lampičky. Navíc dokonce pod svými křídly přináší standardní hardwarovou klávesnici k počítači. Zatímco druhá novinka toho o sobě moc neprozradila, tak lampička dostala relativně slušnou dávku vylepšení a může být zajímavým doplňkem do domácnosti i pro majitele zařízení od kalifornského Applu.

Gadgety pro masy

Lampička s oficiálním názvem MIJIA Bedside Lamp 2 má stále jednoduchý design a její svítivost je regulovatelná v rozmezí od 2 až do 400 lumenů. Zařízení lze ovládat přes známou aplikaci Mijia nebo uvnitř ukrytého hlasového asistenta Yeelight. Nicméně podporovaná platforma HomeKit otevírá brány i Apple uživatelům, kteří ji mohou spárovat s hodinkami Watch, iPhonem, iPadem či Macem, sdílet ovládání s ostatními členy v rámci funkce Rodina a také řídit přes Siri.

Prodej byl zahájen v Číně teprve tento týden za příjemnou cenu v přepočtu 560 Kč. Zmiňovaná klávesnice přichází pod značkou Yuemi a je osazena celkem 104 klávesami, jejichž zdvih činí 4 mm. Kromě podpory systému Windows nechybí ani MacOS od Applu. Avšak prodejci budou nabízet pouze jedno barevné provedení, a to bílé. Cenovka v obchodech startuje od hranice 329 čínských jüanů (tj. cca 1 089 Kč).

 

Zdroje: gizmochina.com, gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim