reklama

Vivo představilo novinku Y93s

Vivo představilo novinku Y93s
2018-12-15T14:19:02+01:00
• 15. 12. 2018

Společnost Vivo přináší další nový telefon, který bude spíše jen do počtu, neboť si vysloužil minimum změn oproti jeho předchůdci s mnohdy lepšími prvky výbavy. Mobilní novinka nese označení Y93s a vychází z nedávno představeného modelu Y93. Čínský výrobce se pomalu dotahuje na pátou příčku v celosvětových dodávkách, avšak tento přírůstek by rozhodně neměl být stěžejním zástupcem.

Šedý průměr

Vpředu je k dispozici 6,2palcový IPS LCD displej s HD+ rozlišením a „waterdrop“ výřezem pro 8megapixelovou kamerku. U hardwarové stránky zůstala pouze 4GB paměť RAM, kterou nově doplňuje osmijádrový procesor Helio P22 od MediaTeku a 128GB interní úložiště za podpory až 256GB paměťových microSD karet. Celkovou výdrž řídí 4 030mAh baterie bez možnosti rychlého nabíjení. Uživatelé tentokrát musí oželet i snímač otisků prstů.

Zadní část patří dvojici senzorů fotoaparátu ve složení 13 + 2 MPx a přisvětlovací LED diodě. Seznam specifikací uzavírá operační systém Android v předinstalované verzi 8.1 Oreo překrytý vlastní nadstavbou FunTouch OS 4.5. V prodeji budou dvě barevné varianty (Aurora Red, Zixia Red) za cenu v přepočtu 5 589 Kč. Nakonec v pozdější době se ještě přidá verze s názvem Starry Night Black a Aurora Blue.

Zdroje: playfuldroid.com, shop.vivo.com.cn

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim