Výčet největších trendů na platformě Instagram za rok 2018

Výčet největších trendů na platformě Instagram za rok 2018
2018-12-16T10:14:38+02:00
• 16. 12. 2018

Konec letošního roku se pomalu a jistě blíží. A právě nyní je ten pravý čas na rekapitulaci různých trendů na sociální síti Instagram. 

Instagram plný trendů, lidé sdílejí hlavně lásku

Platforma Instagram se každým měsícem neuvěřitelným tempem rozšiřuje a velkou zásluhu na tom mají nejrůznější trendy. Na Instagramu se totiž nachází čím dál tím větší množství nejrůznějších umělců, kteří produkují buď zábavná videa, anebo profesionální fotografie a podobně. 

V letošním roce ale vládly takzvané hashtagy. Ze statistik vyplývá, že v roce 2018 jednoznačně dominovalo sdílení lásky. Tak například Heart Love Sticker od Arata byl vůbec nejpoužívanější nálepkou Giphy ve Stories, naopak nejpoužívanějším filtrem se stal Heart Eyes. 

Celkově se emoji ve tvaru srdíčka použilo více než 14 miliardkrát. Nejšťastnější místo na světě? Jednoznačně Disneyland Tokyo, kde uživatelé nejčastěji využili usměvavého emoji. Jak jsem již v úvodu článku uvedl, Instagram je místo plné nejrůznějších trendů.

Ovšem vůbec největším trendem se letos staly různé make-up tutoriály a barber videa (holení a stříhání lidí). Nejrychleji rostoucím hashtagem se pak stal #fortnite. Konec konců přes Instagram uživatelé mnohdy sdíleli i své názory. Není tedy divu, že hashtag #metoo použilo více než 1,5 mil. uživatelů. Dalo by se tedy prohlásit, že platforma Instagram je skvělým místem pro sdílení politických a jinak orientovaných názorů.

Zdroj: instagram-press.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat