reklama

Apple Smart Battery Case pro letošní iPhony se poodhaluje

Apple Smart Battery Case pro letošní iPhony se poodhaluje
2018-12-10T16:48:57+02:00
• 10. 12. 2018
2

Společnost Apple letos představila hned tři nové modely, přičemž dva z nich zaujímají pozici vlajkových modelů. Dočkali jsme se tedy „levnější“ varianty iPhone XR a dvou TOP variant v podobě iPhone XS a iPhone XS Max. 

Smart Battery Case pro letošní iPhony

Dalo by se říci, že ani jeden ze zmíněných modelů nedisponuje nízkou výdrží baterie. Mezi námi se však najdou tací, kteří by výdrž rádi prodloužili minimálně o několik dalších hodin. Apple samozřejmě i na tyto koncové zákazníky myslí, proto se podle informací chystá představit zcela nový nabíjecí kryty Smart Battery Case. 

Tato speciální nabíječka se vůbec poprvé objevila při příchodu modelu iPhone 6, což bylo koncem roku 2014. Velmi známému vývojáři Guilherme Rambovi, který je aktivní především na Twitteru, nedávno na svém profilu zveřejnil fotografie zcela nového dobíjecího krytu právě pro letošní modely. 

Dle zahraničního serveru 9to5mac se Apple v tomto případě rozhodl implementovat větší baterii, neboť podle přiložené fotografie dosahuje až k samotným okrajům. Nový kryt Smart Battery Case by tak nyní neměl mít tak výraznou „bradu“. Velkým otazníkem však nyní je, zda se dočkáme vyšší kapacity, či nikoliv. 

Zdroje: ubergizmo.com, 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Tiep Nguyen

10. 12. 2018, 19:07
Apple aplikace

Jsem zvědavý na ceny, když za průhledný kus plastu pro XR chtějí přes litra.

Emil Krolop

12. 12. 2018, 8:44
Android aplikace

Počítejte cca 3-5 tisíc. Kryty s baterií např pro iPhone 8 stojí cca 3 tisíce. Nejsem si jistý ale mám pocit, že pro všechny verze iPhone od 6 do 8 stojí ty kryty přibližně stejně (s Baterií).

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim