reklama

Instagram nově umožňuje posílání hlasových zpráv

Instagram nově umožňuje posílání hlasových zpráv
2018-12-10T19:39:01+01:00
• 10. 12. 2018

Pamatujete si ještě dobu, kdy sociální síť Instagream byla jen o sdílení fotografií? Ve svých začátcích byla dostupnost omezena jen na iOS zařízení, respektive iPhony. Od té doby se mnoho změnilo a v poslední době přibývají novinky zejména u „příběhů“, což je funkce přejatá z konkurenční platformy Snapchat. Nyní Instagram dostává novou funkci, kterou byste asi nečekali. Nově totiž můžete posílat hlasové zprávy.

Posílání hlasových zpráv

Novinka se nachází v sekci soukromých zpráv a nabízí jednoduché zasílání hlasových zpráv mezi uživateli. Pokud používáte Messenger od Facebooku, nejedná se o nic nového, fungování je zcela stejné. Podržíte prstem na ikoně mikrofonu a začnete hovořit. Jakmile pustíte tlačítko, dojde k odeslání zprávy.

Můžete nahrávat zprávy o délce až jedna minuta, přičemž vše zůstává dostupné, i pro pozdější přehrání. Zde nedochází k automatickému odstranění jako v případě příběhů. Nová funkce by měla být již nyní dostupná ve vašich aplikací, není potřeba vyhlížet aktualizace. Instagram zřejmě provedl aktivaci prostřednictvím svých serverů. Dostupnost je hlášena na smartphonech s Androidem i iOS.

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim