reklama

Rozlučte se, sociální síť Apple Music Connect končí

Rozlučte se, sociální síť Apple Music Connect končí
2018-12-15T17:29:06+01:00
• 15. 12. 2018

V poslední době se zdá, že společnost Apple pomalu a jistě ukončuje službu Apple Music Connect. Jablečný technologický gigant o tom začal již informovat umělce. 

Apple Music Connect končí

Tvůrci hudebního obsahu byli v průběhu tohoto týdne informováni o tom, že již nebudou moci publikovat svůj obsah do služeb Apple Music Connect. Apple se tak rozhodl shodit ze stolu i druhý pokus o vytvoření hudební sociální sítě. 

Dle zahraničního serveru 9to5mac veškeré příspěvky umělců v sekci Pro vás ani na stránkách nenajdete. I přesto budou příspěvky dohledatelné, a to prostřednictvím vyhledávacího políčka. V průběhu příštího roku, přesněji v květnu, ale žádný obsah definitivně nenajdete.

Společnost Apple doposud žádné oficiální vyjádření nezveřejnila. Ukomčení služby Apple Music Connect se zdá ale jako nevyhnutelnou cestou. Svým způsobem se ale nejedná o kdo ví jak šokující informaci, neboť se služba žádné popularitě nedočkala. 

V roce 2015 byla funkce k dispozici na samostatné kartě, ovšem v roce 2016 jej Apple přesunul až na konec kategorie Pro vás. Už v té době bylo jasné, že hudební sociální síť netáhne. Apple se tak musí smířit s tím, že mu ani druhý pokus o vybudování hudební sociální sítě nevyšel. 

Zdroj: engadget.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat