reklama

Rozlučte se, sociální síť Apple Music Connect končí

Rozlučte se, sociální síť Apple Music Connect končí
2018-12-15T17:29:06+01:00
• 15. 12. 2018

V poslední době se zdá, že společnost Apple pomalu a jistě ukončuje službu Apple Music Connect. Jablečný technologický gigant o tom začal již informovat umělce. 

Apple Music Connect končí

Tvůrci hudebního obsahu byli v průběhu tohoto týdne informováni o tom, že již nebudou moci publikovat svůj obsah do služeb Apple Music Connect. Apple se tak rozhodl shodit ze stolu i druhý pokus o vytvoření hudební sociální sítě. 

Dle zahraničního serveru 9to5mac veškeré příspěvky umělců v sekci Pro vás ani na stránkách nenajdete. I přesto budou příspěvky dohledatelné, a to prostřednictvím vyhledávacího políčka. V průběhu příštího roku, přesněji v květnu, ale žádný obsah definitivně nenajdete.

Společnost Apple doposud žádné oficiální vyjádření nezveřejnila. Ukomčení služby Apple Music Connect se zdá ale jako nevyhnutelnou cestou. Svým způsobem se ale nejedná o kdo ví jak šokující informaci, neboť se služba žádné popularitě nedočkala. 

V roce 2015 byla funkce k dispozici na samostatné kartě, ovšem v roce 2016 jej Apple přesunul až na konec kategorie Pro vás. Už v té době bylo jasné, že hudební sociální síť netáhne. Apple se tak musí smířit s tím, že mu ani druhý pokus o vybudování hudební sociální sítě nevyšel. 

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim