reklama

Google pomůže s novoročním předsevzetím

Google pomůže s novoročním předsevzetím
2018-12-28T08:58:18+01:00
• 28. 12. 2018

Pohyb je v dnešní době čím dál důležitější, zejména u sedavých zaměstnání. Mnozí lidé si dávají každý rok novoroční předsevzetí s tím, že začnou sportovat nebo se více hýbat. Bohužel vše mnohdy skončí dříve, než by bylo žádoucí. Google s tím chce pomoci v rámci nové kampaně #GetFitwithGoogle.

Vše je o výzvě

Google předělal aplikaci Fit před nějakým časem, přičemž nedávno jsme se dočkali nového widgetu a také dechového cvičení. Již nyní ale aplikace nabízí možnost se zaregistrovat do novoroční výzvy trvající 30 dnů. V rámci ní vás bude Google motivovat k dosažení lepších výsledků.

Nejde zde jen o čísla. Google spolupracuje se zdravotními organizacemi American Heart Association (AHA) a World Health Organization (WHO), s pomocí kterých nastavil novou metriku pro počítání aktivit v rámci Google Fit. V tomto případě je cílem dosažení 150 kardio bodů. V rámci výzvy dostanete jeden bod za jednu minutu normální chůze, dva body za minutu běhu.

V rámci této výzvy vás Google bude motivovat k dosažení nejvyššího skóre. Pokud máte aplikaci neinstalovanou, nemusíte se obávat, že byste byli automaticky zapojeni. Musíte se v aplikaci zaregistrovat ke #GetFitwithGoogle. Google také zapojil 36 influencerů, přičemž můžete sledovat hashtag #GetFitwithGoogle na sociálních sítích.

#GetFitwithGoogle začíná 1. ledna, zapojíte se?

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim