Skvělé chytré hodinky Kospet Hope a slevový kupón! sponzorovaný článek

Skvělé chytré hodinky Kospet Hope a slevový kupón! [sponzorovaný článek]
2018-12-28T08:59:39+02:00
• 28. 12. 2018
4

Jestliže opravdu toužíte po chytrých hodinkách, které budou vypadat nejen elegantně, ale také toho budou hodně umět, máme pro vás skvělou nabídku. S naším zahraničním partnerem Geekbuying jsme se rozhodli připravit pro vás speciální akci na nové Kospet Hope.

Kopset přinesl zajímavý kompromis v podobě hodinek Kospet Hope, který si díky nám může dovolit opravdu každý. Tudíž, pokud rozpočet vám nedovoluje utrácet za to nejlepší zboží na trhu, nezoufejte. Kospet Hope nyní pořídíte za pouhých 3 735 Kč. Pokud ale zadáte náš kupón NUETXGES, zaplatíte jen 2 948 Kč!

Kospet Hope aneb elegance kam se podíváš

Ve své podstatě se jedná o klasické analogové hodinky, které pravděpodobně máte nyní na sobě, ovšem s tím rozdílem, že Kospet Hope disponují chytrými funkcemi, jenž najdeme v těch nejlepších a nejdražších chytrých hodinek.

V praxi nejvíce oceníte hlavně elegantní design, který je doprovázen skvělým uživatelským komfortem a kvalitními materiály. Kospet v tomto případě implementoval broušený kov, prvotřídní krycí safírové sklo, a dokonce také velmi kvalitní silikon pro náramky.

Hlavní předností hodinek je samozřejmě možnost zjistit, kolik je aktuálně hodin, což je super. Nicméně je zde umístěno několik chytrých funkcí – sledování spánkové aktivity a vyhodnocování jeho kvality. Dále je zde upozornění na příchozí volání či SMS a v neposlední řadě dokáží hodinky fungovat i jako budík.

Všechna naměřená data se synchronizují s telefonem, podporován je jak Android, tak iOS. Kospet Hope se připojují přes Bluetooth 4.0, což je nejnovější verze, a tak je zaručena široká podpora napříč moderními smartphony. Hodinky jsou rovněž vodotěsné až do padesáti metrů. Není tedy problém se s nimi běžně sprchovat, nebo dokonce chodit do bazénu. Baterie v tomto případě vydrží až neuvěřitelných 240 dnů!

Originální Kospet Hope na českých e-shopech prozatím neseženete. U internetového obchodu Geekbuying je však po dobu prvního týdne jen za 3 735 Kč. Pokud ale zadáte náš kupón NUETXGES, zaplatíte jen 2 948 Kč!  Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Z textu to vypadá, že to jsou „klasické analogové hodinky“ – hybridní hodinky s ručičkami a displejem, ale ve skutečnosti to je amoled displej, jehož parametry jsem se nedozvěděl a ani další parametry jsem se nedozvěděl. Víc info je na odkazech.

alois navratil

31. 12. 2018, 12:52

ano dit tyhle sponzorovany clanky se pisou stylem kup to kup to a nezajimej se co je uvnitr zarizeni…

Mají NFC a GPS?

Zdeněk Koutský

VIP 29. 12. 2018, 20:07

GPS ano, u NFC si nejsem zcela jist

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat