reklama

Google Fit dostává vánoční aktualizaci

Google Fit dostává vánoční aktualizaci
2018-12-11T07:44:10+01:00
• 11. 12. 2018

Není to tak dávno, co aplikace Google Fit prošla nejen grafickou změnou. Google se zaměřil i na trochu jiné počítání aktivit, přičemž základem jsou Kardio body a Minuty v pohybu. S blížícími se vánočními svátky bude fitness aktivita důležitější, na což se Google zaměřil v rámci nové aktualizace.

Google Fit a Vánoce

Aplikace dostává zcela nový widget pro ty uživatele, co si potrpí na takové doplňky na své domácí obrazovce. V základu zobrazuje ušlé kroky, spálené kalorie a vzdálenost. Také je k dispozici grafická podoba dosažených cílů v rámci Kardio bodů a Minut v pohybu.

Mimo to vývojáři integrovali do Google Fit jednodušší zadávání aktivit navíc, kde lze vyplnit termín, čas aktivity a také, o co se jednalo. Případně je k dispozici i pole pro poznámku. To se hodí tehdy, kdy mobil nebo jiné zařízení nebylo k dispozici a potřebujete si zanést fitness aktivitu do svého deníku.

Poslední novinka se týká jen majitelů hodinek s Wear OS. Právě zde aktualizace přináší nové dechové cvičení na stresující chvíle. Google přímo uvádí, že se taková aktivita nejvíce hodí při vánočních nákupech, kdy mnoho lidí zažívá poměrně stresující chvíle. Aktualizace Google Fit bude dostupná během tohoto týdne, ale je docela možné, že ji již máte k dispozici.

logo-app Google Fit Google Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: droid-life.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim